Орган самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Русанівка" м.Києва
 
Новини >>

Акція "Зробимо Київ чистим!" відбулася!

05.06.2010

5 червня русанівці приєдналися до Загальнокиївської акції прибирання території. У парковій зоні Русанівської набережної було прибрана купа смиття. Протягом двох годин вздовж паркової доріжки один за одним складалися пакети зі склом, пластиком та іншим дрібним смиттям. Приємно відмітити, що більшу частину учасників складала молодь. Ми гарно попрацювали!

Про акцію

У рамках міжнародної ініціативи "Let's do it world!" молоді громадські організації Києва об'єдналися для реалізації проекту "Зробимо Київ чистим!". Формат акції - толока - прибирання території у супроводі музики та співів, свято дружньої спільної дії, конкурси, призи, що відбулася 5 червня 2010 року. Об'єктами для прибирання є 25 парків у різних районах столиці.

Мета акції - підвищити відчуття персональної відповідальності жителів Києва за чистоту міста. Через інформаційно-просвітницьку кампанію та поширення міжнародного досвіду донести до кожного жителя, що він може зробити внесок у чистоту і красу міста. При цьому ми хочемо підштовхнути людей до здійснення роздільного збору сміття, адже цей метод вже давно широко використовується у високо розвинених країнах і є ефективним способом очищення міста від сміття.

Результатом акції, окрім 25 очищених парків, стане підписання усіма охочими звернення до міської влади щодо її сприяння вирішенню проблеми засмічення міста. Крім того в парку Дорогожичі відбудеться прес-брифінг, на який окрім експертів також будуть запрошені і зіркові гості.

Отже, на сьогодні до міжнародної ініціативи вже приєдналися такі країни як Естонія, Литва, Латвія, Португалія, Словенія, Румунія та Індія. Тож давайте спільними силами приєднаємо Україну до лав "чистих держав", і почнемо це здійснювати з нашої столиці!

Детальніше ознайомитися з проектом можна на сайті http://letsdoit.org.ua/.

     Головна       Контакти       Мапа сайту