Орган самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Русанівка" м.Києва
 
Новини >>

На Русанівці може з'явитися ще одна проблемна точка?

28-09-2010 Олександр Чунаєв

До Комітету мікрорайону "Русанівка" у вересні надійшла досить цікава інформація щодо пропозиції компанії "INCONS" в частині продажу або оренди будинку для ведення ресторанного бізнесу за несподіваною для нас адресою: Русанівська набережна, 7, що напроти магазину "Рибалка" (тел. 067-506-21-77, е-mail: chubar@incons.com.ua, http://www.incons.com.ua). До інформації були вкладені 5 фотографій майбутнього ресторану, зокрема планів цоколя та першого поверху, які додаються. З пропозицією від імені компанії звернувся Олег Чубар. Інформацію надаємо мовою оригіналу:

"Предлагаем Вашему вниманию!

Нежилое, фасадное, одноэтажное здание, расположенное в бульварной части русановской прогулочной зоны по адресу Русановская набережная 7 в городе Киеве. Приятная, уютная обстановка среди зелёной зоны подталкивает на расслабление и принятие удовольствия. Создание в этом месте ресторана абсолютно гармонирует с принимаемыми удовольствиями, которые дарит сама природа.

Проектная площадь здания - 500 кв. м. В цокольном этаже, с окнам над землёй, планируется размещение кухни, подсобных и хозяйственных помещений. На первом этаже - барная стойка и зал на 140-150 посадочных мест. Есть возможность оборудования летней площадки по периметру здания.

Здание уже подключено к городским инженерным сетям канализации и водоснабжения.

Плановая готовность - март 2011 года.

Цена: аренда - 30$/кв. м. в месяц или продажа - 3000$/кв. м.".

Для ознайомлення надаємо коротку інформацію про цю компанію, узяту з її веб-сайту, мовою оригіналу:

"Инвестиционно-консалтинговая компания "ИНКОНС" (Инвестиции & Консалтинг) основана в 1992 году. Со дня основания "ИНКОНС" активно работает на рынке недвижимости. Сегодня компания оказывает консалтинговые и агентские услуги в сфере недвижимости и имеет свою специализацию. Мы работаем в сегментах рынка дорогостоящей жилой (VIP недвижимость) и коммерческой недвижимости, расположенной преимущественно в центральных районах г. Киева. Перечень оказываемых нами услуг включает в себя: агентские услуги, инвестиционный консалтинг, экспертная оценка, юридические консультации и сопровождение операций с недвижимостью и корпоративными правами, управление недвижимостью.".

Дата державної реєстрації цієї консалтингової компанії: 11.08.1992.

Компанія включає три відділи - жилої нерухомості, комерційної нерухомості та інвестиційного менеджменту.

На веб-сайті компанії зазначена її адреса - вул. Гончара, 57б, Київ, 01054 та міські телефони: 393-00-70 та 393-00-73 (факс).

Сайт компанії не містить інформації про її керівництво. Вдалося лише знайти таку інформацію - Генеральний директор "ИНКОНС" Кокошинський Геннадій Павлович у 2000 році був обраний президентом Спілки фахівців з нерухомого майна м. Києва і очолював її до грудня 2003 року. Компанія вступала до зазначеної Спілки 27.07.1995. Який статус у компанії має Олег Чубар, із отриманого повідомлення не зрозуміло.

До речі, компанія раніше працювала з подібним об'єктом. 17.02.2002 нею було здано в довгострокову оренду будинок по вул. Артема 83 під ресторан "SOHO".

Тобто, на території набережної з'явилася структура, яка працює у сфері нерухомості і розпочала на лівому березі свій бізнес. Як бачимо, компанія робить свою справу, зрозуміло, не звертаючи увагу на то, що будівництво відбувається посередині зеленої зони нашої набережної і не має необхідних під'їзних шляхів до місця його проведення.

Комітет мікрорайону "Русанівка" з'ясував, що дозвіл на тимчасове порушення благоустрою виданий до 5 листопада 2010 року на ім'я Абулаєва Вагіфа Гамза-Огли. Дозвіл від Головного управління контролю за благоустроєм міста Києва підписав Тимченко.

За інформацією директора Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва Сірош О.М. погодження на вказане будівництво підприємством не надавалося.

Будемо вдячні всім за надання додаткової інформації та висловлення своєї позиції щодо зазначеного об'єкта.

     Головна       Контакти       Мапа сайту