Орган самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Русанівка" м.Києва
 
Новини >>

На Русанівку насувається нова корабельна окупація?

25.10.2009 Олександр Чунаєв

Як нам стало відомо з неофіційних джерел, у жовтні поточного року між групою суб'єктів господарювання (ПП "Фірма "Адмірал" та інші) і ДКП "Плесо" про додаткове розташування 2 катерів-барж та однієї ремонтної платформи у Русанівській затоці завершилися перемовини і було укладено відповідний протокол намірів. В наступних планах - укладання вже відповідних договорів між ними.

Здавалося, що до реалізації цих домовленостей справа швидко не дійде. Але 25 жовтня це відбулося - два корабля пришвартувалися до берегу Русанівської затоки, а раніше ПП "Фірма "Адмірал" звільнила для них необхідні місця.

Завдається нового нищівного удару навколишньому природному середовищу та зону відпочинку русанівців, киян та гостей столиці, цинічно порушуються конституційні права наших мешканців на довкілля та середовище проживання.

Хотілося б знати, чи в курсі цього Київська міська державна адміністрація, а якщо це так, хто з її посадовців надає підтримку таким діям? Порушення очевидні - і природоохоронного, і земельного, і водного законодавств і законодавства про органи самоорганізації населення, і головне - Конституції України. До речі, це також порушує й головні статутні завдання ДКП "Плесо", зокрема щодо охорони, утримання та експлуатації внутрішніх водойм м. Києва та земель водного фонду.

Комітет мікрорайону "Русанівка" не буде байдужим до таких дій і зробить все можливе для позбавлення русанівців від корабельної окупації. Новоявлені господарі мають знати, що проти них підніметься вся без виключення русанівська громада, яка буде боротися до останнього за свої права на життя на чудовому острові.

     Головна       Контакти       Мапа сайту