Орган самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Русанівка" м.Києва
 
Новини >>

ЗБОРИ МІСЦЕВОЇ ГРОМАДИ

27.05.2010

Близько 200 мешканців Русанівки почали кампанію проти знищення Русанівської набережної

27 травня Орган самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Русанівка" провів збори місцевої громади для прийняття рішення з питання захисту Русанівської набережної.

Організатори заходу проінформували мешканців району про загрозу знищення паркової зони Русанівської набережної. Після обговорення проблеми та затвердження плану дій, учасники зборів почали кампанію зі збору підписів проти забудови. Планується зібрати понад 2 тисяч підписів мешканців Русанівки.

Як повідомив голова Комітету Нєстєрков А.Є. "Русанівці вже неодноразово демонстрували свою солідарність та готовність захищати свій мікрорайон від зазіхань забудовників, тому міській владі слід пам'ятати, що, згідно Конституції України, основним джерелом влади є народ і ми змусимо її не забувати про це."

Головною метою кампанії є скасування рішення Київради від 17.09.2009 № 58/2127 "Про затвердження містобудівних обґрунтувань". Як стало відомо мешканцям району, Київська Рада прийняла рішення, яким було затверджено "містобудівне обґрунтування щодо внесення змін до містобудівної документації та визначення параметрів окремого об'єкта містобудування - будівництва житлово-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського та торговельно-розважального призначення і благоустрою прилеглої території з облаштуванням зони відпочинку загального користування на Русанівській набережній в Дніпровському районі м. Києва".

***

Довідково:

Русанівці вже зупинили забудови на території на Русанівській наб. 10б; Ентузіастів,49; руйнування бульвару Давидова.

     Головна       Контакти       Мапа сайту