Орган самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Русанівка" м.Києва
 
Новини >>

Комісія з питань протидії незаконним забудовам та парковкам автомашин"Русанівка"

16.12.2010

Русанівка стала, як і інші мікрорайони, потерпати від спроб незаконних дій забудовників та можновладців. Окрім того, ми потерпаємо від незаконної стоянки та пришвартування кораблів на Русанівськй протоці. Наведу деякі з них - бульвар Давидова, Русанівська набережна як парк і зокрема за № 7 (незаконне будівництво кафе-ресторану навпроти магазину "Рибалка"), проблема незаконної корабельної окупації, незаконна парковка автомашин на території колишнього овочевого магазину по Русанівській набережній, 10б. Наш острів залишається надто привабливим місцем для таких рейдерських атак і лише нашої діяльності стає недостатнім через колосальну завантаженість її членів, які займаються цими питаннями. Тому вкрай важливим стає завдання об'єднання зусиль активістів Русанівки з можливостями Комітету мікрорайону "Русанівка" для спільної протидії рейдерам різного калібру.

Рішенням Комітету мікрорайону "Русанівка" від 16 грудня 2010 року утворено Комісію з питань протидії незаконним забудовам та парковкам автомашин у складі 4 осіб (протокол № 10). Головою комісії затверджено заступника голови Комітету (на громадських засадах) Чунаєва Олександра Едуардовича (моб. тел. 097-89-647-20). Членами цієї Комісії затверджено Обухова Сергія Борисовича, Додукало Раду Василівну та Падун Ірину Юріївну.

Шановні русанівці! Закликаємо всіх по можливості залучитися до цієї Комісії. Кожен зможе знайти себе у її роботі - у написанні звернень Комітету до різних владних інстанцій міста, проведенні серед мешканців роз'яснювальної, агітаційної або інформаційної роботи (наприклад, обдзвони по телефону) тощо.

Забудовники різних мастей ніколи не заспокояться і будуть продовжувати свої загарбницькі дії. Лише спільними зусиллями ми зможемо відстояти своє право на життя в унікальному природному та містобудівному середовищі і відчути себе господарями у нашому мікрорайоні.

     Головна       Контакти       Мапа сайту