Орган самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Русанівка" м.Києва
 
Новини >>

Зустріч керівників ЖБКК та ОСББ

18.05.2010

Орган самоорганізації населення "Комітет мікрорайону Русанівка" 18 травня 2010 року у конференц-залі № 2 готелю "Славутич" провів зустріч керівників низки житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) мікрорайону Русанівка (Дніпровський район) з обговорення інформації про проведені роботи з громадської експертизи виконання у 2008 році Дніпровською районною у м. Києві державною адміністрацією комплексних загальноміських заходів "Твій дім, твоє подвір'я" у мікрорайоні за підтримкою Міжнародного фонду "Відродження".

У заході прийняло участь 27 керівників ЖБК та ОСББ, начальник ЖРЕО-420, керівники організацій, що проводили технічну експертизу. Інформація про проведення зазначеної громадської експертизи викликала у присутніх зацікавленість, було запропоновано багато цікавих доповнень та пропозицій. Була підтримана пропозиція Комітету мікрорайону "Русанівка" щодо необхідності об’єднання зусиль у необхідності лобіювання подальшого фінансування, удосконалення та здійснення ремонтних робіт в рамка цих заходів.

Учасниками зустрічі була взята до відома інформація голови "Комітету мікрорайону Русанівка" про проведені роботи за проектом "Експертиза використання коштів загальноміських заходів на території мікрорайону Русанівка міста Києва" у 2008 році. Доручено Комітету проводити у подальшому роботу з громадської експертизи та контролю за якістю надання житлово-комунальних послуг в цілому.

Керівників ЖБК та ОСББ було запрошено прийняти участь у проведенні Конференції мешканців мікрорайону 27 травня, на якій буде розглянуто результати та висновки проведення громадської експертизи діяльності Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації з виконання у 2008 році комплексних загальноміських заходів "Твій дім, твоє подвір'я" у нашому мікрорайоні.

Другим питанням порядку денного було розглянуто Рішення Київської міської ради від 17 вересня 2009 року N 58/2127 "Про затвердження містобудівних обґрунтувань", яким було затверджено "містобудівне обґрунтування щодо внесення змін до містобудівної документації та визначення параметрів окремого об’єкта містобудування - будівництва житлово-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського та торговельно-розважального призначення і благоустрою прилеглої території з облаштуванням зони відпочинку загального користування на Русанівській набережній в Дніпровському районі м. Києва".

Всі присутні були обурені таким рішенням міської влади, бо це - нова спроба зруйнувати Русанівку, а цього разу робиться спроба залишити русанівців і місто в цілому без зеленої зони, без улюбленого парку, який незаконно (тепер зрозуміло чому) було переведено в розряд "зони відпочинку" з метою подальшого його руйнування.

На жаль, мешканці мікрорайону і Комітет мікрорайону Русанівка за останні роки набули чималий досвід боротьби з незаконними забудовниками. Такі спроби робляться все частіше, але завдяки солідарним зусиллям всіх русанівців і Комітету за останні роки жодна забудова не розпочалась на території мікрорайону.

На конференції було прийнято рішення доручити Комітету розпочати компанію за відміну Рішення Київради N 58/2127. Для цього будуть надіслані запити у всі відповідні інстанції, що надають погодження на відведення земельної ділянки і дозволу на будівництво. Разом з цим членами Комітету при підтримці всіх небайдужих мешканців Русанівки розпочинається збір підписів за відміну Рішення Київради N 58/2127 з подальшою передачею їх в Київраду для винесення цього питання на сесію у встановленому порядку.

На 27 травня Комітет планує провести збори місцевої громади для прийняття рішення з питання захисту Русанівки від постійних зазіхань забудовників. Запрошуємо всіх небайдужих до майбутнього Русанівки прийняти участь в зборах, які відбудуться 27 травня о 18.оо в конференц залі готелю "Славутич" - вхід з боку автобусної зупинки.

     Головна       Контакти       Мапа сайту