Орган самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Русанівка" м.Києва
 
Новини >>

Про засідання Постійної комісії Київради щодо Русанівської набережної

06.07.2010

Отримано перший позитивний результат

6 липня 2010 року о 15.оо відбулося засідання Постійної комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури (голова комісії - Євлах О.Ю.).

На засіданні Постійної комісії було розглянуто зокрема питання щодо затвердження містобудівного обґрунтування на житлово-офісний комплекс із благоустроєм Русанівської набережної згідно з прийняттям Київською міською радою рішенням від 17.09.2009 № 58/2127 "Про затвердження містобудівних обґрунтувань" .

На засідання від представників ініціативної групи з питань місцевої ініціативи були запрошені голова Комітету мікрорайону Русанівка" Нєстєрков А.Є. та секретар Комітету Поплавська А.М.

Нєстєрков А.Є. роз'яснив членам комісії позицію русанівців щодо такого будівництва на Русанівській набережній, про незаконність вилучення парку відпочинку на Русанівській набережній з переліку парків Києва та необхідність повернення йому законного статусу. Також членів комісії було попереджено про те, що стала громада Русанівки налаштована чинити опір будь-яким спробам незаконної забудови на території мікрорайону.

Депутатська фракція Віталія Кличко, за допомогою якої були отримані документи по рішенню від 17.09.2009 № 58/2127 "Про затвердження містобудівних обґрунтувань" та подані до секретаріату Київради матеріали з місцевої ініціативи щодо відміни вказаного Рішення, на засіданні комісії підтримала справедливі вимоги наших мешканців.

Голова фракції БЮТ Меліхова Т.І. запропонувала винести питання про скасування зазначеного містобудівного обґрунтування на сесію Київради та направити матеріали на розгляд в Постійну комісію Київради з питань екологічної політики і Головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА. За таке рішення одностайно проголосували всі члени комісії.

Ми вдячні всім русанівців за активну позицію і співпрацю з Комітетом мікрорайону "Русанівка", що дозволило нам показати на засіданні цієї Постійної комісії нашу єдність, силу та незламність. Поки що отримано перший позитивний результат і нам треба зачекати на відповідну сесію Київради для отримання остаточного рішення. Воно буде за нами, адже ігнорувати волю русанівців ми не дамо нікому.

Ми тримаємо ситуацію під своїм контролем і будемо й далі інформувати русанівців про хід її вирішення.

Документи, які ми отримали від фракції Кличка

Депутатське звернення

Органу самоорганізації Русанівка

     Головна       Контакти       Мапа сайту