Main menu:

22.10.2011. Співпраця влади Дніпровського району та Комітету мікрорайону “Русанівка” приносить перші позитивні результати у відновлені бульвару Давидова

22 жовтня 2011 року у рамках осіннього місячнику з благоустрою на території бульвару Давидова відбувся, на перший погляд, звичайний захід – черговий суботник з посадки дерев. Але його вагомість набагато вище, адже за спільної співпраці влади Дніпровського району та Комітету мікрорайону “Русанівка розпочалося відновлення його тополиної алеї.

Суботник пройшов за участі працівників Комунального підприємства з утримання зелених насаджень Дніпровського району під керівництвом Сірош О.М., що приємно порадувало всіх учасників суботника, та першого заступника голови Дніпровської районної у        м. Києві державної адміністрації Кравченка С.О. Від Комітету із задоволенням попрацювали Нєстєрков А.Є., Поплавська А.М., Трушечкіна С.Ю., Корецька Г.М., Індукаєв В.К., Чунаєв О.Е., Обухов С.Б., а Міхальченко О.С. виступила також у ролі своєрідного фотокору. Також активну участь прийняв у ньому підприємець та меценат Олесь Маляревич, за кошти якого зокрема на бульварі поставлені лави.

Захід пройшов на одному диханні з 9 год. до 12 год.30 хв., бо мешканці своїми руками відновлювали бульвар, а адміністрація плідно підготувалася до його проведення – заранні були підготовлені лунки для посадки дерев, насипані купи свіжої землі – та попрацювала. Поливальною машиною зразу поливалися щойно посаджені дерева. На причеп комунального трактору учасники заходу висипали відкопаний пісок для його подальшого транспортування за межі Русанівки. Дерева були посаджені з обох боків бульвару саме на місці від мосту на метро до частини його території перед школою № 182.

Але його вагомість полягає у тому, що за час проведення суботника замість 3-х раніше знесених дерев його учасниками було посаджено вже 30. А головне – які дерева посаджені! Завдяки зусиллям адміністрації на Русанівку бузи завезені італійські тополя висотою понад 3 метри і з підготовленою кореневою системою, пірамідального типу, чоловічого роду, що не дають пуху, які мають декоративну форму і пристосовані до наших ґрунтів. Ці дерева чудово вписалися до існуючих тополь і завдяки цьому бульвар замість фактично голого місця отримав чудову зелену частину. Тепер Русанівка стала другим у Києві місцем після бульвару ім. Лесі Українки, де посаджені ці дерева.

Цим самим районна влада пішла назустріч нашим пропозиціям щодо висадження саме таких дерев, на чому ми наполягали після спроби проведення так званої зеленої реконструкції бульвару у листопаді 2009 року. Ось так би завжди працювали наші районні зеленобудівці і прислуховувалися до пропозицій громадськості Русанівки !!!

Тепер досить гостро постало питання поливу нових дерев і на відповідне прохання керівника комунального підприємства Сірош О.М. Комітет порушить питання побудови єдиної поливальної системи у мікрорайоні перед керівництвом Київської міської державної адміністрації. Якщо цього не буде зроблено, праця з відновлення парку, Русанівського бульвару і тепер бульвару Давидова може бути зведена нанівець. І тут вкрай необхідно відновити роботу водонасосної станції на Русанівській набережній, до повернення якої у комунальну власність та її застосування у цих цілях міська влада ще не дійшла.

За інформацією першого заступника голови Дніпровської райдержадміністрації Кравченка С.О. навесні 2012 року передбачено проведення реконструкції цього бульвару по аналогії з проведеними роботами на Русанівській набережній та Русаніському бульвару, в результаті яких вони вже стали гарними місцями відпочинку русанівців і гостей міста. Комітет мікрорайону “Русанівка” вітатиме здійснення такої реконструкції і буде приймати у ній активну участь.

Русанівка потребує зеленого оновлення і русанівці всіляко підтримуватимуть такі дії влади з благоустрою та розвитку масиву. Адже спільним результатом цих дій стане покращення нашого довкілля і відновлення слави чудового куточка столиці під всім відомою назвою “Київська Венеція”.

 

Олександр Чунаєв,

заступник голови Комітету (на громадських засадах)


Початок

 

Перше дерево

 

 

Співпраця-ОСН-РДА-і-Маляревича

 

 

Оновлена частина тополиної алеї