Main menu:

Оголошення

 

Шановні русанівці!

Комітет мікрорайону «Русанівка» запрошує небайдужу до нашого мікрорайону людину, яка могла б увійти в склад редакційної колегії сайту «rusanivka.org.ua» та допомагати в підготовці матеріалів з висвітлення у ньому діяльності Комітету та подій на Русанівці.

З цих питань просимо зв’язатися з головним редактором сайту Чунаєвим Олександром Едуардовичем по телефону: 097-89-647-20 або по електронній пошті: alexchun@meta.ua.

 

Однією з гарячих проблем на Русанівці є встановлення так званих малих архітектурних форм (МАФів) не завжди на законних підставах.

Для виявлення незаконно встановлених МАФ необхідні волонтери. Передбачаються наступні етапи роботи – перепис торговельних точок, звернення до міської влади щодо перевірки законності встановлення, вимога від відповідних владних структур демонтажу незаконно встановлених МАФ і контроль Комітету за здійсненням зазначеного демонтажу.

Всі зацікавлені особи з відповідними пропозиціями можуть звернутись до Комітету по електронній пошті: rusanivkaosn@ukr.net.

 

Архів оголошень