Main menu:

Архів оголошень

Шановні русанівці!

10 квітня 2012 року у приміщенні органу самоорганізації населення “Комітет мікрорайону “Русанівка” за адресою: вул. Русанівська набережна, 18 о 19 годині відбудеться розширене засідання Комітету за участю членів комісій та громадських активістів. На засіданні обговорюватимуться питання спроб забудови частини набережної біля водонасосної станції під літний ресторан та частини Русанівської коси під літнє кафе біля мосту з набережної на вул. Р. Окипної. Вхід у приміщення з двору будинку.Запрошуємо всіх бажаючих обговорити та визначитися з цих питань.

Захистимо наші зелені легені!

З повагоюОСН “Комітет мікрорайону “Русанівка”


МІТИНГ
Шановні русанівці!

16 квітня з 12 до 14 год. на Русанівці проводитиметься масовий мітинг проти знищення Русанівської набережної. Збір на набережній навпроти пам’ятника Гоголю біля плавзасобів. На мітингу висловимо свою позицію з таких питань: – незаконне швартування та стоянка плавзасобів; – самовільне незаконне будівництво ресторану навпроти магазину “Рибалка”; – наведення належного благоустрою набережної, визначення назви Парку відпочинку і встановлення відповідної таблички (стели). Закликаємо не бути пасивними і прийти на мітинг! З повагою ОСН “Комітет мікрорайону “Русанівка” Контактний телефон: 295-18-74 (з 10 до 16 год.)


Юридична консультація

З 14 грудня 2010 року за сприяння органу самоорганізації населення “Комітет мікрорайону “Русанівка” м. Києва на першому поверсі будинку за адресою: Русанівська набережна, 18, щочетверга з 17 по 19 год. проводитимуться юридичні консультації для мешканців мікрорайону Вхід з тильної сторони будинку. Запрошуємо усіх бажаючих для отримання відповідної правової допомоги з питань, що Вас хвилюють.