Main menu:

Відбулася презентація науково-практичного коментаря до Закону України «Про органи самоорганізації населення»

 

31.05.2012

15 травня 2012 року у Києві (приміщення готелю «Козацький») відбулася презентація науково-практичного коментаря до Закону України «Про органи самоорганізації населення», яка була проведена Одеським суспільним інститутом соціальних технологій та ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (далі – Асоціація). На запрошення Асоціації від Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) участь у презентації взяв заступник начальника Головного управління – начальник відділу з питань місцевого самоврядування Віктор Галета.

Активну допомогу у проведенні цієї презентації надали працівники Головного управління та керівники Київського міського осередку Асоціації Андрій Нєстєрков та Алла Поплавська.

У презентації прийняло участь понад 40 осіб – керівників органів самоорганізації населення та представників ініціативних груп з їх створення.

Від авторського колективу виступили Андрій Крупник, голова Асоціації, директор Одеського суспільного інституту соціальних технологій, член Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України, кандидат політичних наук; Наталія Мішина, заступник голови Асоціації, професор кафедри конституційного права Національного університету «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук; Олексій Орловський, директор Програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження», кандидат юридичних наук.

На презентації відбулася жвава розмова про актуальні проблеми життя органів самоорганізації населення. А у своєму виступі Віктор Галета, зокрема, звернувся до представників Одеси з пропозицією провести у них наступний семінар столичних органів самоорганізації населення, що викликало піднесення у присутніх. Побачимо, чи відбудеться такий семінар у славетному південному місті.

Кожен учасник презентації отримав друкований та електронний посібник коментаря, що дозволить керівникам столичних ОСНів активно їх використовувати у своїй роботі.

Електронний файл коментаря додається.

 

Олександр Чунаєв,

заступник голови правління КМО Асоціації