Main menu:

Четверте засідання робочої групи

 

КОАЛІЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

ОСН «КОМІТЕТ МІКРОРАЙОНУ «РУСАНІВКА» М. КИЄВА

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ

«Житлово-комунальні послуги – під контроль громадськості»

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

Відбулося четверте засідання робочої групи з реалізації Київського регіонального проекту

12 червня 2012 року в приміщенні Комітету мікрорайону «Русанівка» за адресою: вул. Русанівська набережна, 18 відбулося засідання робочої групи, на якому були присутні 7 з 9 її членів.

Виконавець проекту Чунаєв О.Е. надав інформацію про завершальний етап підготовки проекту аналітичної записки, обсяг якої склав 25 сторінок. Вона  містить, зокрема. історичний розвиток та сучасний стан самоорганізації населення в місті Києві (протягом 1981-2012 років), аналіз надання Київрадою протягом 2002-2012 років власних повноважень органам самоорганізації населення, пропозиції з вдосконалення механізму надання власних та делегованих повноважень, стан та проблеми столичного житлово-комунального господарств, результати експертно-соціологічного опитування та узагальнені результати аналізу столичних нормативно-правових актів щодо реалізації контрольних функцій ОСНів у сфері ЖКП відповідно до затвердженої Методики. Аналітична записка має 3 додатки – А, 1 та 2 загальним обсягом 61 сторінка. За пропозицією керівника проекту Поплавської А.М. члени робочої групи затвердили зазначені документи в запропонованій остаточній редакції.

Виконавець проекту Чунаєв О.Е. проінформував про завершення роботи з складання реєстру локальних нормативно-правових актів – рішень Київської міської ради, розпоряджень виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) та Київського міського голови, наказів Головного управління КМДА та розпоряджень Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації. Загальна кількість зазначених актів становила 171 акт. За пропозицією керівника проекту Поплавської А.М. члени робочої групи затвердили зазначений Реєстр. При цьому у ході їх аналізу членом робочої групи Бондаренко Є.С. було опрацьовано 81 локальний НПА. До речі, підготовка таблиці аналізу НПА щодо наявності механізмів залучення ОСНів і громадськості у процес забезпечення населення ЖКП (додаток 1 до аналітичної записки) допомогла у свою чергу у нормотворчій роботі.

Чунаєв О.Е. та Бондаренко Є.С. надали на розгляд членів робочої групи проекти 5 актів: рішень Київради «Про внесення змін до ст. 14 Статуту територіальної громади міста Києва», «Про внесення змін до деяких рішень Київради», «Про здійснення громадського контролю за проведенням поточного та капітального ремонтів в житлових будинках міста Києва» та розпоряджень виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін та доповнень до Порядку проведення громадських слухань щодо тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м. Києві» і «Про затвердження Порядку здійснення контролю ОСН в межах територій їх діяльності за якістю подачі ПАТ «Київенерго» теплової енергії споживачам цієї енергії». Обговорення проектів пройшло активно. При розгляді останнього проекту розпорядження була підтримана пропозиція щодо уточнення відповідної правової бази. За результатами обговорення надані проекти нормативно-правових актів були взяти за основу і на наступному засіданні домовлено розглянути можливі пропозиції до них.

 

 

 

 

 

Проект «Житлово-комунальні послуги – під контроль громадськості» реалізується ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа. Реалізація компоненту «Підтримка місцевих ініціатив» програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що виконується Pact Inc., стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), та фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».  Думки висвітлені на цій сторінці, є винятковою відповідальністю ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» та не обов’язково відображають точку зору USAID, уряду США, Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа.