Main menu:

В Києві 4 липня відбудеться регіональний круглий стіл

 

27.06.2012

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація сприяння самоорганізації населення» здійснює загальноукраїнський коаліційний проект «Житлово-комунальні послуги – під контроль громадськості», який реалізується в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» і Фонду Східна Європа.

Згідно з коаліційним проектом 4 липня 2012 року у м. Києві в приміщенні Міжнародного фонду «Відродження» за адресою: вул. Артема, 46 з 11 по 14 год. відбудеться регіональний круглий стіл за участі представників ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», громадських організацій, органів самоорганізації населення і профільних головних управлінь виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Органом самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва (далі – Комітет мікрорайону «Русанівка» або Комітет) вживаються заходи з його підготовки, зокрема направлено низку листів – запрошень керівникам головних управлінь КМДА та громадських організацій. Так, Комітет мікрорайону «Русанівка» звернувся до начальників Головного управління комунального господарства та Головного управління житлового господарства із запрошенням виступити у заході з даної тематики по напряму їх діяльності, до начальника Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю – на тему розвитку руху самоорганізації населення в столиці та сприяння реалізації міською владою їх органам власних повноважень у сфері житлово-комунальних послуг, до керівників громадських організацій «Інститут міста» і «Київський центр сприяння розвитку ОСББ» – на тему стану отримання киянам якісних житлово-комунальних послуг і запровадження контролю з боку громадськості та органів самоорганізації населення  за  якістю їх надання.

Комітет хоче максимально представити різні точки зору на проблему якості отримання киянами житлово-комунальних послуг для отримання своєрідного рецепту вирішення цієї проблеми. Наскільки це вдасться зробити, покажуть проведення заходу та його результати.

Комітет мікрорайону «Русанівка» активно опрацьовує питання формування складу учасників та програми проведення зазначеного регіонального круглого столу.

 

Олександр Чунаєв,

виконавець Київського регіонального проекту

 

 

Проект «Житлово-комунальні послуги – під контроль громадськості» реалізується ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа. Реалізація компоненту «Підтримка місцевих ініціатив» програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що виконується Pact Inc., стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), та фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».  Думки висвітлені на цій сторінці, є винятковою відповідальністю ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» та не обов’язково відображають точку зору USAID, уряду США, Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа.