Main menu:

На Русанівці продовжуються рейдерські дії

 

9.07.2012

6 липня 2012 року на Русанівці відбулося тепер вже «повноцінне» рейдерське захоплення, об’єктом якого стало приміщення командитного товариства  «ЕНТком» на 1 поверсі багатоквартирного будинку за адресою: вул. Ентузіастів, 47. Рейдерське захоплення було здійснено невідомими особами чисельністю 10-15 осіб за участю ініціатора цього захоплення пана І. Добриніна, який проживає за адресою: м. Київ, бул. Ромена Ролана, 13в, кВ. 72. Свої дії він пояснював необхідністю виконання рішення Дніпровського районного суду від 08.07.2011 за № 2-1905/11.

Рейдери на двох вхідних дверях демонтували існуючи замки, встановили нові замки і забарикадувалися у внутрішніх приміщеннях магазину. За словами директора КТ «ЕНТком» Павла Кузьменка, ними було захоплено товарно-матеріальних цінностей орієнтовно на суму 200 тис. грн. У їх руках опинилася вся документація товариства, яку тепер вони можуть безконтрольно використати у своїх інтересах. Маємо і соціальні наслідки цих дій – трудовий колектив, хоча й не чисельний, залишився без роботи та засобів свого подальшого існування.

Крім того, ще однією жертвою бандитського захоплення став житлово-будівельний кооператив «Дніпровські хвилі», який має розташовані під магазином підвальні приміщення і тепер не може здійснювати технічне обслуговування відповідних інженерних комунікацій.

Ці ганебні дії відбулися незважаючи на той факт, що одночасно відбувається інший судовий процес. КТ «ЕНТком» подав апеляційну скаргу до Київського апеляційного господарського суду від 20 червня 2012 року. Розгляд справи № 48/429 призначено на 16 квітня поточного року о 10 год. 50 хв. в приміщенні суду за адресою: вул. Жилянського, 58б.

Ми стурбовані таким подіями у нас на Русанівці і будемо вживати відповідних дій із захисту трудового колективу товариства та інтересів житлово-будівельного кооперативу.

9 липня поточного року на прохання директора КТ «ЕНТком» був знятий відповідний сюжет телевізійною групою 5 каналу. Мною як заступником голови органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» було висловлено відповідну позицію Комітету. Сподіваюсь, що цей сюжет матиме громадський розголос. А міська влада побачить його і зробить належні висновки.

 

Олександр Чунаєв,

головний редактор веб-сайту Комітету мікрорайону «Русанівка»