Main menu:

Олександр Попов: «Міська влада і надалі сприятиме розвитку місцевого самоврядування та створенню нових органів самоорганізації населення» (оновлено фоторядом з Другої конференції ОСН у Києві)

Міська влада і надалі сприятиме розвитку місцевого самоврядування та створенню органів самоорганізації населення у Києві. Про це сказав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час виступу на Другій конференції органів самоорганізації населення у Києві.

Звертаючись до присутніх він зазначив, що лише об’єднавши зусилля влади та громади можна зробити Київ справжньою європейською столицею.

«Ніхто не знає проблеми міста краще за самих киян. Ніхто краще за вас не відчуває і не розуміє місто. І ніхто, крім нас самих, не змінить столицю на краще», – сказав Олександр Попов.

Так, саме за ініціативи «Комітету мікрорайону «Русанівка» що у Дніпровському районі столиці було реконструйовану Русанівську набережну, а «Комітет мікрорайону «Чернігівський» Деснянського району Києва ініціював будівництво дитячого навчального закладу на території мікрорайону.

Також голова КМДА наголосив на необхідності конструктивного діалогу між міською держадміністрацією та представниками ОСН.

«Для нас дуже важливо мати зворотній зв’язок із вами у всіх питаннях, що стосуються життєдіяльності міста. Громада має знати, що робить влада, а влада повинна розуміти, чого хоче громада», – зазначив голова КМДА.

Окрім того, Олександр Попов підкреслив, що міська влада і надалі всіляко сприятиме розвитку місцевого самоврядування. Так, починаючи з грудня 2010 року було надано 28 дозволів на створення органів самоорганізації населення. Також за ініціативою Київської міської державної адміністрації на останньому сесійному засіданні було прийнято рішення про виплату 30% надбавки до посадових окладів працівників ОСН. Тобто, з урахуванням надбавки, середньомісячна заробітна плата керівників і секретарів ОСН становитиме 1280,0 грн. Крім того, протягом серпня-вересня 2011 року було додатково виділено фінансування для 41 ОСН.

На завершення свого виступу Олександр Попов подякував усім присутнім за небайдужість до проблем рідного міста та закликав учасників долучитись до обговорення Стратегії розвитку Києва до 2025 року.