Main menu:

Підсумкова прес-конференція про хід реалізації та результати проекту

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА КОАЛІЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

 

Партнерська організація –

ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ

«КОМІТЕТ МІКРОРАЙОНУ «РУСАНІВКА» м. КИЄВА

 

25 ЖОВТНЯ 2012 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ПІДСУМКОВА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ПРО ХІД РЕАЛІЗАЦІЇ, ПРОБЛЕМИ ТА ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ КИЇВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУ

Орган самоорганізації населення (далі – ОСН) «Комітет мікрорайону «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва  проводить 25 жовтня 2012 року у приміщенні УНІАН о 11 год. 30 хв. підсумкову прес-конференцію на тему: «Як реалізуються повноваження органів самоорганізації населення столиці у сфері житлово-комунальних послуг».

Підсумкова прес-конференція проводиться в рамках Київського регіонального проекту «Житлово-комунальні послуги – під контроль громадськості», який здійснюється в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа.

Андрій Нєстєрков, керівник ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка», Олександр Чунаєв, виконавець проекту, заступник голови Комітету на громадських засадах, та Валерій Гуманенко, член робочої групи проекту, керівник ОСН «Комітет мікрорайону «Березняки – Тельбін» м. Києва  розкажуть про вивчення питання реалізації органами самоорганізації населення столиці своїх контрольних функцій у сфері житлово-комунальних послуг та необхідність вжиття відповідних дій. Під час виконання проекту, зокрема, було проведено експертно-соціологічне опитування, проаналізовано стан нормативно-правової бази з реалізації вказаних повноважень і за його результатами підготовлені проекти 4-х відповідних локальних актів законодавства.

Детально ознайомитися з ходом реалізації Київського регіонального проекту можна на веб-сайті Комітету мікрорайону «Русанівка» за посиланням: http://rusanivka.org.ua/?page_id=666.

Місце проведення – вул. Хрещатик, 4, конференц-зал УНІАН. Реєстрація учасників здійснюватиметься за відповідним списком, а журналістів – на місці за редакційними посвідченнями у списку ЗМІ.

 

Олександр Чунаєв,

виконавець проекту, головний редактор веб-сайту Комітету

 

Проект «Житлово-комунальні послуги – під контроль громадськості» реалізується ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа. Реалізація компоненту «Підтримка місцевих ініціатив» програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що виконується Pact Inc., стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), та фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».  Думки висвітлені на цій сторінці, є винятковою відповідальністю ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» та не обов’язково відображають точку зору USAID, уряду США, Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа.