Main menu:

Перша спроба демонтажу 2-х МАФів на Русанівці поки що не вдалася

 

30.3.2013

За попередньою інформацією відділу Дніпровської райдержадіміністрації м. Києва з контролю за благоустроєм району, 29 березня 2013 року з 9 год. ранку мав відбутися демонтаж перших 2 тимчасових споруд. Першим передбачалося прибрати металевий кіоск біля будівлі колишнього кінотеатру «Краків», який давно не працює і начебто не має свого власника. А ось другим об’єктом демонтажу – нещодавно встановлений навпроти вказаної будівлі кіоск Остапця А.М.

 

На жаль, у цей день не відбувся демонтаж цих 2 споруд і з ним перших позитивних зрушень. А причина проста – складні зимові умови, коли за ніч сніг перетворюється у лід і евакуатор внаслідок цього пробуксовує. Більш того, через існування автостоянки між цією будівлею та житловим будинком по Русанівській набережній, 12 і неприбраність проїзду від трансформаторної будки до металевого кіоску евакуатор ледь не застряг.

Після 10 год. ранку за вказівкою заступника районного відділу контролю за благоустроєм роботи були припинені і домовлено повернутися до демонтажу цих споруд пізніше з врахуванням погодних умов. У зв’язку цим  об 11  год. евакуатор покинув місце подій.


Незважаючи на такий хід подій, питання знаходиться на контролі Комітету мікрорайону «Русанівка» і демонтаж цих споруд рано чи пізно відбудеться.

 

Олександр Чунаєв

заступник голови Комітету,

громадський інспектор благоустрою міста Києва