Main menu:

Демонтовані перші МАФи на Русанівці. Коли настане черга за іншими ?

 

4.04.2013

Сьогодні фактично з другої спроби були демонтовані злощастні 2 МАФи на Русанівській набережній – старий металевий кіоск та кіоск Остапця. Перший МАФ не мав власника та відповідно необхідних документів і тому проблем з демонтажем не існувало.

А другий МАФ – споруда «траурних послуг» Остапця у нас на набережній ніколи раніше не стояв і його поява на початку березня поточного року навпроти будівлі колишнього кінотеатру «Краків» була для всіх русанівців повною несподіванокою.

Демонтаж першого МАФу розпочався о 10 год.45 хв. і завершився за 15 хвилин. Після 11 год. евакуатор виїхав для відвезення його на штрафмайданчик.

Після свого повернення демонтаж другого МАФу розпочався о 12 год. 15 хв. і був тривалішим через його габарити. О 13 год. 14 хв. евакуатор повіз його на штрафмайданчик.

Здійснювала демонтаж Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація в особі начальника відділу контролю за благоустроєм Бейликом В.Б. Демонтаж споруд був оформлений відповідними актами і за власним проханням та за його підтримки я був включений  до складу комісії з демонтажу кіоску «траурних послуг». Демонтаж здійсненній згідно з відповідним календарним планом роботи.

Демонтовані споруди були транспортовані на штрафмайданчик за адресою: вул. Приколійна, 21 (район Старої Дарниці).

За словами начальника районного відділу раніше на Русанівці був демонтований МАФ по бул. О. Давидова, 16, який належав фізичній особі – підприємцю “Миколаївський”.

Таким чином, на Русанівці демонтовані перші 3 тимчасові споруди і це радує. Тепер важливо цей процес продовжити і Комітет мікрорайону «Русанівка» буде докладати усіх необхідних для цього зусиль.

 

Олександр Чунаєв, заступник голови Комітету