Main menu:

Членами Комітету мікрорайону «Русанівка» підрахована кількість МАФів на Русанівці

 

8.04.2013

Завтра 9 квітня на засіданні Комітету будуть розглядатися результати роботи його членів щодо ситуації з наявністю МАФів на Русанівці. Така робота вперше проведена нашими силами і ще раз засвідчила актуальність цієї проблеми для подальшого розвитку мікрорайону. Результати виявилися цікавими і вражаючими для нас.

Станом на початок квітня поточного року ми маємо щонайменше 67 діючих тимчасових споруд.

23 споруди з них передбачена Переліком їх власників (користувачів) відповідно до рішення Київради № 97/9154 від 28 лютого 2013 року «Про деякі питання розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності у м. Києві».

В цілому вказаний Перелік включає 28 власників (користувачів) ТС – один МАФ з цього Переліку вже демонтований, а до інших 7 його об’єктів є запитання.

Ще 2 МАФи були демонтовані з складу тих, які не були включені до зазначеного Переліку. Тому з ними нещодавно загальна чисельність доходила  МАФів до 70.

Умовно кажучи 44 МАФів є незаконними, 23 МАФ – напівзаконними і 5 МАФів такими, що не відповідають дійсності або потребують уточнення.

Ми не будемо спостерігачами процесу МАФіїзації Русанівки і на засіданні Комітету приймемо низку рішень, про які проінформуємо пізніше.

Ми хочемо впровадити системний підхід до подолання цього явища і вважаємо, що він має стати ефективним.

 

Олександр Чунаєв, заступник голови Комітету