Main menu:

На Русанівській набережній встановлено дорожні знаки

 

19.06.2013

Коли ти бачиш безпосередні результати своєї праці на благо Русанівки, відчуваєш відчуття задоволення та гордості за свої зусилля. 12 червня поточного року до нас у Комітет мікрорайону «Русанівка» приїхав представник КП «Київдорсервіс» і ми з Андрієм Нєстєрковим утрьох зробили інспекцію Русанівської набережної. Ми були вражені – на Русанівській набережній з обох кінців були встановлені 4 дорожні знаки «Пішохідна зона».

Бюрократична машина спрацювала нечуваними до цього часу темпами – 7 травня 2013 року Комітет звернувся до начальника управління ДАІ ГУ МВС України у м. Києві, полковника міліції Курінного А.В. і в управлінні наш лист був зареєстрований 13 травня за №13087. Управлінням ДАІ листом від 16 травня лист Комітету був направлений за належністю до департаменту транспортної інфраструктури КМДА і цим департаментом – до підпорядкованому йому КП «Київдорсервіс». Бюрократична машина спрацювала нечуваними до цього часу темпами – з дати цього листа розгляд проблеми та встановлення цих знаків вказаним підприємством зайняло у часі трохи менше місяця. Так хочеться, щоб ця оперативність стала нормою, а не виключенням з неї.

Встановлення вказаних дорожніх знаків дозволить нам вже значно посилити захист пішохідної частини та Русанівської коси від заїзду машинами на них бажаючих відпочити, адже тепер ми отримали можливість посилатися на ці знаки і вказувати цим горе-автоводіям на пряме порушення ними Правил дорожнього руху. Тепер не тільки ми, а й будь-який мешканець Русанівки може у разі виявлення порушення цих Правил викликати наряд міліції для складання відповідного протоколу про правопорушення. Нам приємно, що встановлення цих знаків у минулому році було заховано у архів керівництвом комунального підприємства, а завдяки нашому зверненню надзвичайно швидко питання було позитивно вирішено.

Вперше з часу побудови Русанівської набережної на ній встановлено такі дорожні знаки і завдяки їм наш Парк відпочинку офіційно підпав під дію вказаних Правил. До речі, зроблено важливий крок до збереження нашого довкілля та середовища проживання і можливо дещо пізніше русанівці оцінять вагомість таких дій. Перемога надихає і ми тепер продовжимо докладати всі можливі зусилля до встановлення вже відповідної стели, як це має місце на озері Тельбін.

 

Олександр Чунаєв, заступник голови Комітету мікрорайону «Русанівка»