Main menu:

Скандальний кіоск навпроти масиву Березняки демонтовано. Які МАФи на черзі ?

 

3.08.2013

Ланцюг незаконних дій з встановлення МАФу навпроти масиву Березняки врешті-решт припинено і 2 серпня орієнтовно в 15.30 він був демонтований та транспортований на карний майданчик. Без п’яти хвилин 16 год. я бачив евакуатор з кіоском перед кругом на метро «Лівобережна», який виїжджав з Русанівки. А перед цим зранку було встановлено дві вхідні двері. Власник поспішав, щодня відбувалися певні роботи з його облаштування, але не встиг.

Маємо ось такі реалії – встановлено за ніч, а демонтовано було лише на 10 день. Завдано шкоду на цьому місці – зламано та зникло 3 секції залізної огорожі і залишилася дещо демонтована цегляна кладка. Прибрати залишки цегли можна навіть громадськими зусиллями, а ось відновлення залізної огорожі перетворюється у чергову проблему.

Та головний результат зусиллями небайдужих мешканців, зокрема Славинського В.В., Комітету та помічника народного депутата України по 214 виборчому округу Андрія Ювченка досягнуто. Разом отримано спільну перемогу і це радує. Якщо будемо й дали діяти разом, впевнений, що ми зможемо навести належний порядок.

 

Олександр Чунаєв, громадський інспектор благоустрою міста Києва