Main menu:

Прес-анонс конференції “Гарячі лінії органів виконавчої влади: чи почутий кожен?”

 

12 серпня 2013 р., в 11.00 у приміщенні УКРІНФОРМ за адресою м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 відбудеться прес-конференція «Гарячі лінії органів виконавчої влади: чи почутий кожен?».

Коаліція неурядових організацій на чолі з Одеським суспільним інститутом соціальних технологій вперше в Україні провела незалежний громадський моніторинг роботи телефонних «гарячих ліній» центральних органів виконавчої влади та Урядової «гарячої лінії», результати якого будуть представлені на прес-конференції.

За даними Уряду, тільки на Урядову телефонну «гарячу лінію» за 2012 рік надійшло понад 459 тисяч звернень.

Громадські експерти здійснили 450 контрольних звернень на 30 найбільш затребуваних «гарячих ліній» органів виконавчої влади та проаналізували нормативні та організаційно-правові документи, якими регламентується їхня робота.

У процесі моніторингу було з’ясовано:

  • чи є у людей доступ до інформації про телефонні «гарячі лінії» тих центральних органів влади, від яких залежить вирішення невідкладних проблем,
  • чи відповідає режим роботи «гарячих ліній» та їхня доступність потребам громадян,
  • якою мірою нормативно забезпечена реалізація конституційного права громадян на звернення,
  • як спілкуються оператори із тими, хто телефонує, а головне – як реагують відповідні органи на телефонні звернення.

Відповіді на ці питання, а також пропозиції органам влади усіх рівнів щодо вдосконалення системи телефонних звернень громадян представить на прес-конференції директор Одеського суспільного інституту соціальних технологій Андрій Крупник.

Проект «Температура «гарячих ліній» органів виконавчої влади» здійснюється за підтримки Програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду “Відродження”, яку на прес-конференції буде представляти директор програми Олексій Орловський.

У прес-конференції візьме також участь директор Урядового контактного центру Валерій Плохій.

Додаткову інформацію можна отримати: тел.: (095) 336 01 55, e-mail: ask@soborka.net. Контактна особа: В’ячеслав Кіщенко.