Main menu:

КП «Плесо» запропонувало Комітету співпрацю

 

16.08.2013

16 серпня 2013 року фактично вперше відбулася зустріч генерального директора Комунального підприємства по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду (КП «Плесо») Павла Походія з керівниками Комітету Андрієм Нєстєрковим та Аллою Поплавською і на ній було обговорено кілька актуальних для русанівців питань.

Безпосередньою темою зустрічі стало обговорення такої проблеми як можливе пришвартування навпроти ротонди та курсування річкового трамваю за маршрутом «Русанівка – Річний вокзал». Для початку ним було запропоновано здійснення двічі на день таких поїздок, а в перспективі можливе продовження цього маршруту за річний вокзал. Ще цікавим була пропозиція запустити невеликого теплоходу здійснювати плавання довкола масиву і одним з плюсів такого курсування було б підвищення обігу води у нашому каналі, у якому течія дуже незначна. Цю ініціативу буде обговорено на найближчому засіданні  Комітету, яке у зв’язку цим має відбутися у вівторок 20 серпня 2013 року о 19 год. Якщо нами буде надано згоду, то вже на День Незалежності 24 серпня  відбудеться його відкриття і русанівці зможуть здійснити таке плавання на ньому за цим маршрутом.

Павло Походій також проінформував про підготовку проектних документів з проведення очистки Русанівського каналу, який вкрай потребує здійснення таких робіт.  Для цього мають бути закуплені відповідне обладнання і після цього має бути проведена у наступному році така довгоочікувана очистка нашого каналу.

Безумовно, така зустріч за дещо несподіваною ініціативою керівника цього комунального підприємства була для нас певною несподіванкою, але важливим її результатом може стати початок діалогу міської виконавчої влади та Комітету як представницьким органом русанівців з метою вивчення громадської думки та визначення спільних підходів у вирішенні актуальних для мешканців масиву місцевих питань. Ми вітаємо налагодження такої співпраці і проведемо активне обговорення порушеного питання. Будемо сподіватися, що така співпраця набуватиме у майбутньому все більшого розмаху і ми зможемо у такий спосіб впливати на розвиток нашого мальовничого куточку проживання. Про результати обговорення на Комітеті таких ініціатив КП «Плесо» буде пізніше проінформовано на нашому веб-сайті.

 

Олександр Чунаєв, головний редактор веб-сайту