Main menu:

На Русанівці відновив свою роботу річковий трамвай

 

30.08.2013

28 серпня 2013 року на Русанівці відбулася, без перебільшення, історична подія – розпочав свої рейси річковий трамвай. На запрошення генерального директора КП «Плесо» участь у події взяли, на жаль, з різних причин лише 3 члени Комітету – Андрій Нєстєрков, Галина Корецька та я. Павло Походій відмітив, що ця подія стала результатом співпраці підприємства, перевізника – ТОВ «Столична судноплавна компанія» та Комітету і така взаємодія, на його переконання, принесе результати в майбутньому році. А певний ризик перевізника, за його словами, обов’язково врахується при відкритті маршрутів річкового трамваю з початку майбутньої навігації.

Не можна не відмітити, що русанівці вітали відновлення роботи річкового трамваю і у цій події ми вбачаємо позитивне поєднання інтересів громадян та влади. І такого результату було досягнуто чи не вперше у столиці і ми задоволені своїм вкладом у його досягненні.

Безумовно, у наступному році слід розширити маршрути цього трамваю, вирішити питання оплати з міського бюджету проїзду на ньому певних верст населення. Необхідно навести належний благоустрій прилеглої до причалу території нижньої частини Русанівської набережної, але останнє пов’язано з вирішенням цієї проблеми на рівні Київської міської державної адміністрації та Міністерства інфраструктури України.

Ми продовжимо і далі вирішувати питання відшвартування останнього дебаркадера з Русанівської набережної, завезення та підсипку нового піска на пляжні місця Русанівської коси і демонтажу МАФу біля мосту, встановлення інформаційних щитів та вивіски про наш парк відпочинку “Русанівський”.

Трамвай відновив свою роботу і зразу виникла маса проблем, до вирішення яких у влади до цього часу не доходили руки. Спільними зусиллями зроблено перший крок і  саме у такому ключі ми будемо співпрацювати з КП «Плесо» та іншими владними структурами.

Фотоальбом про подію вже розміщено на сторінці Комітету у ФБ.

 

Олександр Чунаєв, заступник голови за напрямком,

головний редактор веб-сайту Комітету