Main menu:

Судовий марафон завершився судовим рішення на користь русанівців

 

06.11.2013

Ми перемогли у довготривалому судовому марафоні щодо визнання протиправним та скасування рішення Київради від 26.07.2007 № 73/1907 «Про передачу ТОВ «Сіті- Інвестгруп» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного центру з закладами культурно-розважального призначення та паркінгами загального користування на вул. Ентузіастів, 49 у Дніпровському районі м. Києва». Доводиться надавати таку довгу назву скандального рішення Київради для того, щоб було зрозуміло, про що йдеться мова.

10 жовтня 2013 року виявилося другим і останнім судовим засідання у Київському апеляційному адміністративному суді, яке винесло довгоочікуване рішення на користь мешканців Русанівської мікрогромади.

Для ознайомлення наведу витяг зазначеної частини цього судового рішення.

«Керуючись ст.ст. 195, 196, 202, 205, 207 КАС України, Київський апеляційний адміністративний суд постановив:

Апеляційну скаргу Заступника прокурора м. Києва на постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 11.06.2013 у справі № 2-а-2607/11, № 2-а/761/300/2013 – задовольнити.

Постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 11.06.2013 у справі № 2-а-2607/11, № 2-а/761/300/2013 скасувати та прийняти нову, якою позовні вимоги Заступника прокурора м. Києва до Київської міської ради … про визнання протиправним та скасування рішення – задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати рішення Київської міської ради від 26.07.07р. № 73/1907 …».

Вітаю від імені Комітету всіх русанівців з отриманою спільною з Прокуратурою міста Києва перемогою !!!

Довелося трохи зачекати – до кінця місяця, адже марафон міг продовжиться. Вказана постанова набула законної сили з моменту свого проголошення та може бути оскаржена протягом 20-ти днів з цього дня шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України. На мою думку, зазначеним судовим рішенням ситуація принципово змінена на нашу користь і у ТОВ «Сіті-Інвестгруп» спільно з Секретаріатом Київради немає шансів у касаційному розгляді.

Цей термін пройшов і тепер судова постанова має виконуватися міською виконавчою владою без будь-яких ухилянь. Тому 5 листопада 2013 року ми звернулися до в.о. Київського міського голови Гереги Г.Ф. та голови Київської міської державної адміністрації О.П. Попова з листом про не подовження/переукладання з ТОВ «Сіті-Інвестгруп» договору оренди земельної ділянки і вжиття невідкладних заходів щодо її повернення у розпорядження територіальної громади столиці. Будемо очікувати на реакцію наших міських керманичів і робити висновки, що для них є пріоритетним – русанівці або забудовник.

Комітет наполягає на негайному виконанні владою вказаного судового рішення і недопущенні ТОВ «Сіті-Інвестгруп» до подальшого користування цією земельною ділянкою.

Комітет буде й надалі тримати це питання під своїм контролем.

 

Олександр Чунаєв, заступник голови Комітете,

представник інтересів Комітету у зазначених судових органах