Main menu:

Русанівцями отримана друга судова перемога над силами зла

 

5.12.2013

4 грудня 2013 року з 14.30 протягом трохи більше півгодини відбулося третє засідання Апеляційного суду міста Києва з розгляду апеляційної скарги ТОВ “Каре-Альянс” проти відповідача – мешканки будинку по Русанівській набережній. 10. І хоча було всього 7 вільних слухачів від громадськості, важливо те, що вони були і свій вплив на розгляд справи зробили.

Нагадаю коротко перебіг судових подій.

13 листопада 2013 року о 10.30 відбулося перше судове засідання у справі № 22-ц/796/15077/2013. Представник товариства на судове засідання не з’явився. Його попередній представник чомусь терміново звільнився і директор призначив нового – Ясинську, яка на дату судового засідання знаходилася на лікарняному. Голова судової колегії Оніщук М.І. на цій підставі оголосив перерву. Із 14 вільних слухачів частина була від студентів і більшість стільців у судовій залі було зайнято.

27 листопада 2013 року о 10.30 відбулося друге судове засідання у цій справі. Цирк з боку товариства продовжився. Несподівано для нас його інтереси представляв новий представник Осипенко, оскільки, за його словами, попередниця терміново поїхала у відрядження до Харкову. Угоду з юридичною компанією товариство чомусь підписало напередодні засідання 26 листопада, а доручення представляти їх інтереси новому представнику була надана лише зранку. На засіданні взяли участь 10 осіб від громадськості як вільні слухачі, що викликало навіть здивування однієї з суддів..

Такі дії ТОВ “Каре-Альянс”, які пізніше з’ясувалося, лише негативно вплинули на суддів. Голова суду оголосив початок розгляду справи і надав слово відповідачу та його представнику. Оскільки апелянт не мав можливість ознайомитися у повному обсязі із справою, судді пішли йому назустріч і оголосили тижневу перерву.

І на третьому судовому засіданні не обійшлося без фокусів товариства. Виявилося, що товариство замовило свою експертизу. яка заперечує втручання будівельників у несучі конструкції. І це при наявності експертизи, яка дала чіткі відповіді на це і міститься у справі. Осипенко запропонував проведення вже третьої експертизи з 4 питань, яке …  ТОВ “Каре-Альянс” готове оплатити. Така поведінка апелянта здивувала не лише нас, а й самих суддів і врешті-решт спрацювала не на його користь. І першим рішенням суддів стала ухвала про відхилення проведення заявленої ним експертизи.

О 15 год. голова суду Оніщук М.І. зачитав таке довгоочікуване і позитивне для нас рішення – апеляційну скаргу відхилити і залишити чинним рішення першої судової інстанції – Дніпровського районного суду от 4.10.2013 (посилання http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/34071920). Справедливість перемогла, хоча й з третього разу, і ми показали, чого варта громадськість Русанівки. Рішення суду стало результатом об’єднання спільних зусиль мешканців будинку, Комітету та нашого народного депутата по 214 виборчому окрузі Чумака В.В., яке вдруге приносить такі позитивні наслідки.

Добро має неодмінно перемогти зло і ми щасливі від цього.

 

Олександр Чунаєв, заступник голови Комітету, вільний слухач судової справи