Main menu:

Відбувається набір дітей та молоді до студії мюзиклу Муніципального театру «Київ»

 

9.01.2014

На прохання народного артиста України – художнього керівника Муніципального театру «Київ» (Русанівська набережна, 12) Валерія Невєдрова надаю оголошення такого змісту.

За своїм жанром – це театр мюзиклу і драми, діяльність якого направлена на забезпечення культурних та мистецьких потреб мешканців столиці і Русанівки зокрема.

При театрі створено «Студію Мюзиклу», яка проводить набір дітей та молоді для розвитку їх здібностей та участі у виставах театру. До студії запрошуються діти і молодь двох вікових груп – від 7 до 10 років та з 10 до 18 років – для розвитку та вдосконалення драматичних, вокальних і танцювальних здібностей. Також вони братимуть участь у виставах – мюзиклах («Алые паруса», «Вестсайская история») та казках – мюзиклах під його керівництвом.

Відбір проходить у зручний для відвідування час. Для участі у ньому звертайтеся до Валерія Миколайовича за телефоном 067-401-83-57.

Дайте дитині та молоді шанс – стати актором студії мюзиклу Муніципального театру «Київ» !

Театр потребує нового дихання і за існуючої ситуації створення такої студії є актуальним. Комітет мікрорайону «Русанівка» й далі буде підтримувати подальший розвиток як самого театру, так і його студії.

 

Олександр Чунаєв, головний редактор веб-сайту