Main menu:

При Центрі первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» запроваджується громадський контроль

 

22.08.2014

У мікрорайоні продовжується здійснення медичної реформи фактично у закритому режимі без співпраці з Комітетом, внаслідок чого маємо постійне невдоволення певної частини мешканців Русанівки і запізнення з отриманням необхідної інформації для її доведення до русанівців.

І ось отримана позитивна інформація. При Комунальному некомерційному підприємстві “Центр первинної медико-санітарної допомоги “Русанівка” створена Громадська наглядова рада. Наказом директора КНП “ЦПМСД “Русанівка” від 04.07.2014 № 132 затверджено її склад з 5 осіб, до яких зокрема увійшли Андрій Нєстєрков, голова ОСН “Комітет мікрорайону “Русанівка”, та депутат Київради по 26 виборчому округу Олесь Маляревич, та Положення про цю Раду.

На 25 вересня  2014 року заплановане проведення її засідання і ми разом з активом небайдужих русанівців зможемо підготувати найбільш актуальні питання роботи Центру та досягнення належної якості обслуговування наших мешканців..

Таким чином, через утворення цієї Ради запроваджується громадський контроль за діяльністю КНП “ЦПМСД “Русанівка” (колишньої поліклініки). Робота цієї Ради стане одним з пріоритетних напрямів нашої роботи і ми будемо постійно інформувати русанівців про її діяльність.

 

Олександр Чунаєв, заступник голови Комітету