Main menu:

А ТОВ «Сіті-Інвестгруп» все не може вгамуватися

 

29.08.2014

Після програшу у судових господарських інстанціях перед ТОВ «Сіті-Інвестгруп» постав вибір – взяти до виконання постанову Київського апеляційного суду від 08.07.2014 або піти на черговий крок – подати касаційну скаргу на адресу Вищого господарського суду України і сплатити передбачені судовим законодавством кошти. Вибір мабуть нелегкий до забудовника і з іншого боку є смішний для нас. Русанівці ніколи не дадуть не лише згоди, а й навіть можливості підійти до спроби такого незаконного будівництва. І навіщо тоді витрачати зайві гроші та обдурювати своїх же замовників ?

Та ТОВ «Сіті-Інвестгруп» все не йметься. Вони все таки звернулися до Вищого господарського суду України. Але знову ними було допущено порушення частини четвертої статті 111 Господарського процесуального кодексу України щодо надання скаржником доказу сплати судового збору. До касаційного скарги товариством не було додано платіжного доручення або іншого документу про вказану сплату у встановленому порядку і розмірі. Відповідно до цієї норми така касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом.

Керуючись ст. ст. 86, п. 4 частини першої ста 111-3 Господарського процесуального кодексу України Вищий господарський суд України ухвалив надану ТОВ «Сіті-Інвестгруп» касаційну скаргу на постанову Київського апеляційного господарського суду від 08.07.2014 у справі № 910/282/14 Господарського суду м. Києва повернути скаржнику без розгляду (ухвала від 21 серпня 2014 року).

Рішення нас радує, адже це вже п’ята за рахунком поспіль поразка забудовника. Їх попередні поразки висвітлені на нашому веб-сайті у останній статті «Комітет разом з Прокуратурою міста Києва отримав вражаючі успіхи у захисті прав Русанівської мікрогромади на земельну ділянку».

І на що реально може розраховувати ТОВ «Сіті-Інвестгруп» за такої позитивної для нас динаміки судових рішень ? Невже гроші під сумні проекти повністю затьмарили мозки цим ділкам ? Ми дивуємося їх впертості і це наводить думку про якийсь підтекст у цих діях. Якщо підозри мають під собою певні підстави, то рано чи пізно така ситуація вдарить по самим забудовникам і тоді можуть виникнути набагато серйозніші розбори між ними. Але це нас абсолютно не хвилює, бо розгрібати цю ситуацію будуть лише вони.

Комітет продовжує слідкувати за розвитком ситуації і буде й надалі відстоювати позицію русанівців про недопущення незаконного будівництва.

 

Олександр Чунаєв, заступник голови Комітету,
представник Комітету у судових інстанціях