Main menu:

1 вересня відбулася спільна з екологічною інспекцією перевірка скандального торгового місця на Русанівському каналі

 

2.09.2014

Незважаючи на зрив демонтажу незаконного торгового місця на Русанівському каналі навпроти житлового будинку по вул. Ентузіастів. 37, Комітет мікрорайону продовжив вживати в межах своєї компетенції відповідні дії.

Нами були направлені у серпні відповідні листи до низки посадових осіб, зокрема до Київського міжрайонного екологічного прокурора та голови Державної екологічної інспекції у місті Києві.

І ось на їх виконання 1 вересня відбулася спільна з екологічною інспекцією перевірка скандального торгового місця на Русанівському каналі. Обмір незаконно зайнятої підприємцем Слушною І.С. території виявив значну площу – до 111 кв. м. І це при цьому. що вона офіційно діє в межах .. 6 кв. м, тобто 105 квадратів прихопила для своєї діяльності. Далі більше. Згідно із законодавством вона мала скласти з ККО «Київзеленбуд» акт обстеження земельної ділянки для компенсації задіяній шкоді. але цього нею не було зроблено. Тому їй за словами державного інспектора за вказане порушення буде нараховано відповідну суму коштів для компенсації відповідних збитків. Адже на цій території має місце значне знищення зеленої зони і це  чомусь її взагалі не турбувало.

На цій перевірці підприємець Слушна І.С. проінформувала присутніх. що вона вже сплатили штраф за порушення благоустрою у червні місяці по ст.. 152 Кодексу адміністративного правопорушення. І таке нарахування стане для неї другим, яке ми підтримуємо.

Підприємець Слушна І.С. продовжує робити вигляд, що вона нічого не порушує. Цинізм з боку таких підприємців вже не вражає, а турбує інше – коли ж ми побачимо дієві дії влади щодо звільнення від незаконних МАФів. споруд, торгових місць тощо, а точніше різноманітних об’єктів торгівлі у нас на Русанівці.

Певні невеликі успіхи у ці епопеї ми маємо, але цього, безумовно, недостатньо. Комітет продовжує слідкувати за реакцією влади на наші звернення і буде далі інформувати громадськість про вжиті нею дії з їх виконання.

 

Олександр Чунаєв, заступник голови Комітету