Main menu:

Київський міський голова Віталій Кличко зустрівся з ОСНами міста

 

18.09.2014

17 вересня 2014 року Київський міський голова Віталій Кличко вдруге зустрівся з органами самоорганізації населення (ОСН) і представив на ній результати перших 100 днів та планів на майбутнє. На зустрічі вже прийшло набагато більше їх представників – понад 150 керівників. Після завершення презентації керівники 4-х ОСНів встигли задати свої запитання, а ще потім міський очільник був буквально взятий у оточення учасниками зустрічі з проханням розглянути те чи інше життєве питання. Від нашого Комітету на цю зустріч прийшли голова Комітету Андрій Нєстєрков та заступники голови Комітету Леонід Вересюк і Олександр Чунаєв.

Інформація про стан управління столицею за часів колишньої бандитської влади вражала. Такий розгорнутий критичний аналіз мабуть зроблено чи не вперше, адже за його словами Київ став столицею корупції. У спілкуванні з журналістами він навів інформацію експертів – подолання масштабних корупційних схем зможе щонайменш на третину наповнити столичний бюджет відповідними надходженнями. І те що зроблено він оцінив так – «за боксерською термінологією у першому раунді … наша команда перемогла». На сайті Київської міської державної адміністрації розміщено ґрунтовний виступ міського керманича.

Недоліком цієї зустрічі знову стало те, що керівники ОСНів виступили аудиторією для звітування. Вже вдруге він звернувся до ОСНів з пропозицією допомогти владі у вирішенні гострих проблем життя киян. Тоді виникає запитання – а де пропозиції від влади щодо такої співпраці ?

Безумовно, команді УДАРу важко, адже часу для виведення столиці з кризи і розвитку української столиці як європейського міста вкрай мало. Нас знову очікуватимуть спочатку парламентські вибори 26 жовтня 2014 року і в кінці 2015 року міські вибори, які негативно впливатимуть на розвиток Києва.

Ми зараз переживає нелегкі часи і ОСНи можуть стати дієвими партнерами столичної влади, якщо їм буде протягнута міцна рука співпраці. Будемо сподіватися на краще.