Main menu:

У Києві нарешті запроваджуються правила встановлення та демонтажу МАФів і інших споруд

 

26.09.2014

4 вересня 2014 року Київрада прийняла довгоочікуване рішення у сфері встановлення та демонтажу тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства. Цим рішенням затверджено Порядок визначення обсягів пайової участі (внеску) їх власників в утриманні об’єктів благоустрою столиці. Розмір цього внеску визначається за відповідною формулою із застосуванням визначених коефіцієнтів. Також внесені необхідні зміни до Правил благоустрою, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051. Повністю вказане рішення з додатками розміщене на сайті Київської міської ради.

Рішення опубліковане у газету «Хрещатик» 24 вересня за № 138 (4538) і з цього дня офіційного оприлюднення набуло чинності.

Для нас важливо ще й те. що у нас з’явилася така необхідна правова база для боротьби з МАФійною мафією. І після уважного опрацювання цього документу, ми приступимо до відповідних дій щодо суттєвого зменшення цих споруд, які завдають нам не лише шкоду довкіллю, створюють підстави для аварійних ситуацій, а й спотворюють наше унікальне природно-містобудівне середовище. А попрацювати тут є над чим – на цей час на Русанівці ми маємо вже до 70 споруд і наше середовище не потребує такої їх кількості. Тому хочемо ще раз запевнити русанівців, що будемо діяти виважено у боротьбі з незаконним встановленням та функціонуванням вказаних споруд.

Олександр Чунаєв, заступник голови Комітету,
головний редактор веб-сайту Комітету