Main menu:

3 жовтня 2014 року відбулося обговорення підготовки до зими стану інфраструктури 2-х районів столиці

 

6.10.2014

3 жовтня 2014 року у приміщенні Дарницької райдержадміністрації (вул. Кошиці, 11) відбулося обговорення підготовки до зими стану інфраструктури Дарницького та Дніпровського районів столиці, яке проводилося під головуванням заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань житлово-комунального господарства Петра Пантелеєва. За його особистим запрошенням я взяв учать у цьому засіданні і був єдиним представником ОСНів району на ньому.

За інформацією першого заступника голови Дніпровської райдержадміністрації Ігоря Щербака житловий фонд району включає 1312 будинків, з яких 1021 будинок комунальної форми власності, 154 будинки ЖБК, 20 будинків ОСББ, 68 інвестиційних будинків і 26 гуртожитків. Станом на цю дату отримано 432 актів, що становить понад 30 відсотків від загальної кількості будинків житлового фонду. Графік проведення ремонтних робіт складений та узгоджений на 2014-2018 роки.

Посадовець заявив, що район має потрібну кількість снігоочисної техніки і готовий до зимових умов. А ось здивувала цифра наявності цієї техніки – аж 25 одиниць. Та невже цього достатньо на площу району у 6.7 тис. га або 16 відсотків від загальної території столиці ?

На найближчій сесії Київради буде розглянуто питання реорганізації дирекції і не всі його працівники зможуть продовжити далі працювати у реорганізованій структурі.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва містом виділяються кошти на ремонти покрівель будинків та впровадження енергозберігаючих заходів і кияни можуть не хвилюватися за тепло у своїх квартирах. Інформація про ці ремонти розміщена на сайті КМДА.

Вже після завершення заходу під час особистого спілкування він повідомив, що ним завізовано проект рішення Київради про затвердження Положення про здійснення органами самоорганізації населення контролю за якістю проведених ремонтних робіт у житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста Києва і він зараз опрацьовується юристами столичної адміністрації. Потім документ поступить до Київради і на його переконання має бути нею прийнятий. І тоді з 1 січня 2015 року вперше ОСНи зможуть почати реалізовувати свої власні повноваження у зазначеній сфері житлово-комунального господарства. Тому продовжу відслідковувати проходження цього документу, адже його прийняття зможе стати, не побоюся високих слів, епохальною подією у розвитку самоорганізації населення столиці.

 

Олександр Чунаєва,
заступник голови, головний редактор веб-сайту Комітету