Main menu:

Відбулося засідання робочої групи при Дніпровській РДА щодо розміщення МАФів у районі

 

13.11.2014

12 листопада 2014 року відбулося засідання робочої групи при Дніпровській РДА, затвердженої розпорядженням № 515 від 11.11.2014. До складу цієї робочої групи увійшов і я від ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка». Цікаво, що підприємці вже мали копію цього розпорядження, а на Інтернет-порталі самої райдержадміністрації його ще немає. У понеділок 17 листопада поточного року відбудеться її друге засідання, де рівень пристрастей має бути набагато вище, ніж сьогодні.

Наступне громадське обговорення питання комплексного врегулювання розміщення цих споруд відбудеться 20 листопада поточного року о 18 год. у актовому залі адміністрації. На цих слуханнях мають бути остаточно прийнято рішення щодо остаточного узгодження комплексного розміщення МАФів і ці пропозиції будуть направлені Дніпровською райдержадміністрацією до Київського міського голови Віталія Кличка. Планується, що протягом 21 листопада – 21 грудня поточного року узагальнений документ буде розміщено на сайті КМДА для громадського обговорення і вже будь-який киянин зможе його оцінити і надати свої пропозиції.

Інформація про зазначений захід розміщено на Інтернет-порталі Дніпровської РАД.

У своєму виступі зокрема звернув увагу на 2 речі – розпочинається битва і тут слід визначитися, що ми хочемо – мікрорайони під МАФами чи МАФи у мікрорайонах, а по-друге, ми виступаємо за значне скорочення кількості тимчасових споруд, а з тими, хто залишаться, пропонуємо будувати цивілізовані взаємостосунки.

Враховуючи демагогію та опір власників МАФів, ця битва буде нелегкою і виникає через це сумнів, чи вкладемо у визначені терміни або ще гірше – чи вистачить у влади сили воли до вирішення питання по суті.

Такі плани, а життя покаже, що з цього вийде.

 

Олександр Чунаєв,
заступник голови, головний редактор веб-сайту Комітету