Main menu:

17 листопаду 2014 року відбулося друге засідання Робочої групи з обговорення розміщення тимчасових споруд

 

18.11.2014

17 листопада 2014 року відбулося друге засідання Робочої групи з опрацювання пропозицій щодо внесення змін до проекту Комплексної схеми тимчасових споруд у Дніпровському районі м. Києва, яке, на мій подив, відбулося відносно спокійно.

На засіданні я проінформував Робочу групу, що Комітет виступає за демонтаж усіх МАФів, яких у нас розташовано більше за зазначену у Комплексній схемі їх кількість, а з тими, що є у цій схемі, слід буде ще розбиратися. Бо 19 з 30 віртуальних точок знаходяться у межах зон обмежень, а деякі з них розташовуються з порушенням чинного законодавства. З цього питання ми будемо звертатися до Київського міського голови, голови Дніпровської райдержадміністрації та свого депутата Київради. Дуже важливо. що на цю позицію позитивно відреагував керівник групи Щербак І.М. За його словами, такі МАФи (понад визначену кількість) будуть безумовно демонтуватися, але поступово в залежності від наявних документів, за що я потім його подякував. Якби не було, зазначений демонтаж потрібен. А щодо МАФів, які залишатимуться навіть відповідно до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд в порушення вимог чинного законодавства і не відповідатимуть вимогам чинного законодавства, будемо звертатися до органів влади з відповідними пропозиціями.

Після завершення роботи вперше за тривалий час відбулося спілкування з найбільшим МАФійником Русанівки – Сапуном В.М. на його прохання, у якому я виклав позицію Комітету проти подальшого перебування його МАФів на території мікрорайону.

На Інтернет-порталі Дніпровської РДА розміщено відповідну статтю з фотогалереєю.

Також активістка Інна Плотнікова зняла засідання на відео, частину якого надаємо  за посиланнями:

–         https://www.youtube.com/watch?v=kcYsA608Bc0;

–          https://www.youtube.com/watch?v=N5VMVnKnFdY.

На черзі – громадські слухання 20 листопада о 18.00 у актовому залі Дніпровської РДА, яке має стати начебто завершальним акордом на районному рівні. Як буде далі насправді, подивимося. Чи вистачить політичної волі новій столичній влади знайти компроміс і зупинити МАФійний наступ, покаже час. Ми будемо й далі інформувати громадськість про хід подій.

 

Олександр Чунаєв, заступник голови Комітету, член Робочої групи