Main menu:

Відбудеться звітна конференція органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка»

 

21.11.2014

30 листопада 2014 року о 12 год. в приміщенні середньої школи № 182 відбудеться звітна конференція органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» за участі депутата Київради Олеся Маляревича.

На ній будуть розглянута діяльність Комітету у поточному році з вирішення найбільш важливих проблем нашого життя і за Вашої допомоги сформовані спільні орієнтири для нашої успішної роботи у наступному 2015 році.

Комітет вже багато років діє представляє мешканців всього мікрорайону і тому з метою сформування вже єдиного представницького органу нами пропонується делегатам конференції визначитися з розширенням території його діяльності в межах всієї території Русанівки.

На конференції відбудеться дообрання персонального складу органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка».

Тільки разом ми зможемо вирішувати питання отримання якісних послуг у сфері житлово-комунального господарства, дотримання належного благоустрою, захисту від забудовників і недобросовісних підприємців та безпеки у наших подвір’ях.

Запрошуємо активних русанівців взяти участь у звітній конференції.

Не будьмо байдужими. Проявимо активну життєву позицію у подальшому розвитку Русанівки і приймемо спільно важливі рішення.

Орган самоорганізації населення
«Комітет мікрорайону «Русанівка»