Main menu:

На Русанівці відновив свою діяльність Муніципальний театр «Київ»

 

5.01.2015

На Русанівці після 2.5 років забуття попередньою міською владою від культури у стінах колишнього кінотеатру «Краків» (вул. Русанівська набережна, 12) розпочав свою довгоочікувану діяльність Муніципальний театр або Театр драми та мюзиклу «Київ».

Новий сезон розпочато у грудні 2014 року новою постановкою  відомої дитячої казки «Морозко» та поновленою виставою «Муха – Цокотуха».

У середині січня 2015 року показ вистав для дорослих розпочнеться з вечірки «Історії одного міста», присвяченої нашому Києву. За словами художнього керівника театру Валерія Невєдрова, вистава буде цікавою для багатьох глядачів і, на нашу думку, її доцільно буде підтримати своєю участю.

В планах театру – регулярний показ вистав для дітей та дорослих. Та це ще не все. У його планах створити своєрідний центр театру та кіно, коли тут можна буде проводити театральні фестивалі імені Миколайчука та кінофестивалі імені Бикова. Адже певні театральні приміщення вже є і питання за «малим» – підготувати у цих цілях зал для глядачів на 800 міст площею 1500 кв. м.  Ми щиро підтримуємо такі мрії і бажаємо успіху у їх здійсненні.

При театрі відкрита акторська школа, яка запрошує до себе всіх бажаючих до навчання з акторського мистецтва.

Комітет мікрорайону «Русанівка» дуже радий відновленню у мікрорайоні такого закладу культури, до якого ми вже звикли у попередні театральні сезони і за долю якого багато з нас переживали весь цей час. Відтепер ми всі знову маємо можливість бути долученими до світу культури та духовності, з чим і вітаємо всіх русанівців.

 

Олександр Чунаєв, заступник голови, головний редактор веб-сайту Комітету