Main menu:

Про звіт Комітету про діяльність у 2014 році та план його роботи на 2015 рік

 

3.02.2014

30 листопада 2014 року в приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 182 по бул. Давидова відбулася звітна конференція органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка», у якій взяли участь помічники депутата Київради по мажоритарному виборчому округу № 28 та помічник консультант народного депутата України по мажоритарному виборчому округу № 214.

Звітна конференція пройшла за активної участі русанівців, яких прийшло 94 мешканця від всього мікрорайону. Те, що захід був масовим, нас порадувало і показало, наскільки русанівці цікавляться питання розвитку свого середовища проживання.

Одним із важливих моментів у звітній конференції було розгляд питання залучення мешканців вже усього мікрорайону до діяльності Комітету мікрорайону «Русанівка». Наша пропозиція знайшла підтримку у делегатів конференції і на ній було прийнято таке рішення – ініціювати перед міськими органами влади розширення території діяльності Комітету мікрорайону «Русанівка» на увесь мікрорайон і доручити Комітету провести відповідну організаційну роботу.

Звіт Комітету мікрорайону «Русанівка» про свою діяльність у 2014 році додається.

На звітній конференції русанівці активно обговорювали актуальні для них питання розвитку мікрорайону. За результатами цього обговорення було ухвалено таке – Комітету мікрорайону «Русанівка» опрацювати висловлені учасниками звітної конференції пропозиції і з їх врахуванням розробити та затвердити в установленому законодавством порядку план його роботи на 2015 рік.

На засіданні Комітету мікрорайону «Русанівка» 13 січня 2015 року були розглянуті відповідні пропозиції до плану його роботи на 2015 рік. План роботи включає 14 пунктів і є, як завжди, насиченим для подальшої роботи. У ньому ми передбачили продовження співпраці з депутатом Київради по мажоритарному виборчому округу № 28 Олесем Маляревичем та народним депутатом України по мажоритарному виборчому округу № 214.

План роботи Комітету мікрорайону «Русанівка» на 2015 рік додається.

Підсумки звітної конференції показали, що самоорганізація населення у мікрорайоні відбулася і русанівці нам довіряють. У свою чергу ми будемо робити все залежно від нас для вирішення порушених нашими мешканцями питань і про свої дії продовжимо інформувати через наш веб-сайт.

 

Олександр Чунаєв,
заступник голови, головний редактор веб-сайту Комітету