Main menu:

На Русанівці зроблена спроба щодо незаконного встановлення тепер вже великого намету

 

22.03.2015

На Русанівській набережній біля будівлі колишнього кінотеатру «Краків» на зеленій зоні з’явився досить великий зелений намет армійського зразку щонайменш з п’ятниці 20 березня 2015 року.

Він мабуть і далі там стояв, поки сьогодні 22 березня поточного року, повертаючись з Березняків після однієї зустрічі, я його там несподівано побачив. Намет містив розташовану на дереві досить дивну об’яву, яку надаю мовою оригінала:

«Цей намет встановлено для проведення належної підготовки населення до громадянської оборони, збору та комплектації волонтерської допомоги Збройним силам, що знаходяться в зоні АТО, організації допомоги біженцям зі Сходу країни, включаючи надання першої допомоги ліками, теплим одягом та продуктами харчування, та проведення зустрічей з учасниками і свідками бойових дій для поширення обізнаності людей про події на Донбасі.».

Намет був всередині пустий і біля нього нікого поруч не було. Склалося враження. що невідомі особи забивали собі там місце, яке планували освоїти пізніше у більш теплий період. Тому треба було діяти миттєво, щоб не дати можливість розкрутити цей варіант для подальшого незаконного використання цього намету.

О  16.43 зробив дзвінок до міліції про незаконне встановлення невідомими особами зазначеного намету. Міліція зреагувала оперативно і незабаром була на місці події. Потім було заповнення необхідних паперів, а головне саме міліція зробила дзвінки на прибирання цього чуда працівниками благоустрою. За результатами спілкування лейтенантом міліції Олешком А.О. було видано мені корінець документу про реєстрацію заяви у Журналі подій під № 14563 від 22.03.2015.

ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» триматиме на контролі питання демонтажу незаконно встановленого намету і про подальші події буде проінформовано на нашому веб-сайті.

 

Олександр Чунаєв,
громадський інспектор благоустрою,
головний редактор веб-сайту Комітету