Main menu:

Епопея з наметом отримала 28 березня 2015 року своє продовження

 

30.03.2015

28 березня 2015 року о 11 год. відбулася зустріч 2 членів Комітету та 5 членів загону з охорони громадського порядку з представником ГО «Громадський корпус» за участі нашого депутата Київради Олеся Маляревича та голови Дніпровської РДА м. Києва з обговорення цієї ситуації.

Під час зустрічі, не приховую, приємно було побачити, що намет був демонтований, але на його місці зразу з’явилося інша хвороба – авто.

Представник цієї ГО почав розказувати нам свої байки про те, що вони зареєструвалися (не зрозуміло де і у кого) у волотерському русі і тепер бажають розгорнути відповідну роботу. Саме встановлення цієї палатки і дозволить, на його думку, реалізовувати ці плани. А робити це вони чомусь можуть тільки через намет на зеленій зоні. Особливо обурливим у його виступі було твердження (саме так) про те, що громада підтримує таку божевільну ініціативу. Тоді мені довелося, зокрема, зауважити йому про неправомірність таких заяв, адже саме члени ОСНу і є представниками нашої русанівської громади на відміну від нього. Крім того, вражала голослівність таких слів.

Мені довелося взяти на себе функцію представництва Комітету у перемовинах і виступити тоді з ініціативою перейти дійсно на формат громадського обговорення, бо вуличні розмови не можуть видаватися як офіційні. Мені довелося так зробити, бо керівник ОСНу Андрій Нєстєрков протягом вихідних днів був поза межами Києва.

Оскільки у цій ситуації стає неможливим обмежитися оголошенням позиції Комітета лише в усній формі, я запропонував присутнім розглянути це питання на розширеному засіданні нашого Комітету за участі нашого депутата Київради і навіть представника Дніпровської РДА. На ньому ГО зможе викласти свої пропозиції з цього питання і ми за результатами обговорення вже офіційно приймемо відповідне рішення. Безумовно, остаточне вирішення питання розтягується у часі, але саме через таке обговорення ми зможемо або покласти край цим божевільним планам, або внести суттєві корективи до них.

Голова Дніпровської РАД погодився з цією ініціативою, бо рішення Комітету вже буде розглядатися районною владою як позиція громади і враховуватиметься нею у подальшому. Якщо для остаточного вирішення питання потрібно таке рішення, то ми маємо провести належним чином. А те, що русанівці будуть проти цієї пропозиції спонсорів театру, не сумніваюся.

Доцільно надати таку довідку.

Рішенням ХІ сесії Київської міської ради IV скликання від 08.12.2005 № 568/3029 цілісний майновий комплекс державного комунального підприємства (ДКП) «Кінотеатр «Краків» переданий в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Муніципальний театр «Київ» терміном на 15 років. Згідно з цим рішенням  припинена діяльність ДКП «Кінотеатр «Краків» шляхом приєднання до ТОВ «Муніципальний театр «Київ». Театр є балансоутримувачем зазначеного майнового комплексу, який передано йому в оренду згідно з договором б/н від 1 березня 2007 року. Відкриття 15 жовтня 2009 року 4 театрального сезону Муніципального театру «Київ» стало поштовхом до відродження культури у нашому мікрорайоні. Після певного вимушеного затишшя протягом 2.5 років у грудні 2014 року театр знову запрацював.

А ще є цікава інформація, яку надав один з учасників групи «Русанівка» в Фб як коментар до подій. Розміщую її мовою її автора.

«Учредители ТОВ «Муніципальний театр «Київ»:
– Головне управління комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) – 51% статутного капіталу;
– ТОВ «Театр «Четверта стіна» – 49% статутного капіталу.

Учредители ТОВ «Театр «Четверта стіна»:
– Нєведров Валерій Миколайович;
– Сегеда Станіслав Юрійович.

ГО «Громадянський корпус» подписывали в 2011 году с ТОВ «Муніципальний театр «Київ» некий меморандум о сотрудничестве».

Раніше така співпраця не виникала запитань. А ось тепер поведінка їх керівників у цих подіях та наполегливе бажання встановити цей намет примушує замислитися.

Олександр Чунаєв,
заступник голови, головний редактор ВЕБ-сайту ОСН