Main menu:

Скасування Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у столиці як … розвиток корупції ?

 

На сайті Державної регуляторної служби (ДРС) України знайшов довгорозшуковану інформацію про скасування у судовому порядку розпорядження КМДА про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд з 31 березня 2015 року за посиланням: http://www.dkrp.gov.ua/print/4353.

Тепер зняті будь-які територіальні та кількісні параметри їх розташування і фактично скасовані прийняті у листопаді 2014 року рішення районних Робочих груп та громадських слухань щодо затвердження віртуальних точок під розміщення цих споруд. Завдяки цьому судовому рішенню у столиці перемогла МАФійна мафія і відкривається масштабний бєспрєдєл. А у нас значно ускладнюється протидія нечесним підприємцям і відповідним корупційним схемам.

Адже подвійні стандарти діють у і цей час. Раніше було так – директор департаменту міського благоустрою публічно боровся проти МАФів, а його заступник підписував усі контрольні картки на відповідне порушення благоустрою під ними. Зараз департамент містобудування та архітектури, який отримав відповідні повноваження, надає згоду на їх встановлення, не звертаючи увагу на норми законодавства. А департамент міського благоустрою вже під новим керівником бореться з ними. Тобто, усередині КМДА ми маємо 2 департаменти, які здійснюють суперечливу один до одного діяльність. Наш міський голова, мабуть, втратив зір і не бачить цього конфлікту у себе.

Вихід бачу лише один – затвердження цієї Комплексної схеми перенести на рівень Київради і відновлення сформованих на 3-сторонній основі районних Робочих груп, які мають затвердити відповідні мапи і на їх основі має бути сформована загальноміська мапа для її відповідного подання на розгляд Київради. Це зробить відкритим, прозорим та контрольованим процедуру вирішення цього питання, але у мене великий сумнів щодо реалізації такої ініціативи. Незважаючи на цей скепсис, був би радий якби така ініціатива була підтримана принциповими депутатами Київради.  Депутати – відгукнітьсь, а ми вам у цьому допоможемо.

 

Олександр Чунаєв,
заступник голови, головний редактор сайту Комітету