Main menu:

На Русанівці вперше відкривається театральний сезон за європейським зразком

 

17.10.2015

23 жовтня 2015 року вперше у приміщенні колишнього кінотеатру «Краків» розпочне свою діяльність Європейський Театральний Центр «Краків». Глядачам буде представлено вистава «ЕЗОП» (гуцульські представлення в жанрі трагікомедії), яка готується колективом Муніципального театру (МТ) «Київ» спільно з Коломийським академічним обласним українським драматичним театром ім. І. Озаркевича під керівництвом народного артиста України Валерія Нєвєдрова.

На Русанівці відкривається унікальний театральний сезон, до якого будуть залучені недержавні театри і ми зможемо побачити різні на смак вистави. Відкриття нового театрального сезону вважаю непересічною подією через те, що розпочинається принципово новий етап розвиту культури у мікрорайоні і він вже матиме європейське обличчя.

Надзвичайно приємно, що ця трансформація поступово починає реалізовуватися і наш Комітет вніс свою маленьку лепту у цей процес. Рішення Київради про вихід із складу ТОВ «МТ «Київ» є першим кроком з нормалізації ситуації щодо подальшого майбутнього будівлі колишнього кінотеатру «Краків». І згідно з цим рішенням усунена структура, яка здійснювала неефективне розпорядження цілісним майновим комплексом колишнього кінотеатру «Краків», і відтепер управління ним як об’єктом комунальної власності територіальної громади столиці знову здійснюватиме Департамент культури Київської міської державної адміністрації. Зараз на другому етапі важливо визначитися з юридичною особою, яка здійснюватиме конкретну діяльність у сфері культури, і можливо цією особою й має стати зазначений центр.

А ще було б доцільно включити представника Комітету та депутата Київради по 55 мажоритарному виборчому округу до складу Наглядової (Спостережної) Ради цього центру, якщо така рада буде утворюватися у майбутньому, і у такий спосіб підключити громадськість до контролю за його діяльністю. Окрім того, це засвідчило би продовження співпраці 2-х гілок представницької влади у відродженні культури у нашому мікрорайоні.

Вітаю всіх русанівців та прихильників театрального мистецтва столиці з цією подією !!!

 

Олександр Чунаєв, заступник голови, головний редактор сайту Комітету