Main menu:

Комітетом підписано Угоду з кандидатом у депутати Київради Київської міської ради VІІІ скликання по мажоритарному виборчому округу № 55

 

20.10.2015

Сьогодні зранку підписано Угоду між ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка», в особі його керівника Нєстєркова А.Є. та кандидатом в депутати Київської міської ради VІІІ скликання Маляревичем О.В. (№ 25 у виборчому бюлетені) по мажоритарному виборчому округу № 55 про співпрацю та солідарну публічну відповідальність. Угода містить зобов’язання як Кандидата (9 пунктів), так і Комітету (3 пункти). Також передбачені норми розірвання цієї Угоди її сторонами.

Таким чином, документ набув чинності з дати підписання і стане об’єктом виконання у разі перемоги Маляревича О.В. і набрання політичною силою, яка його висунула, більш ніж 5 відсотків голосів виборців.

Така Угода з кандидатами у депутати Київради на столичних виборах Комітетом підписана вперше і вибір є не випадковим. Олесь Маляревич є відомою на Русанівці людиною, яка вже досить тривалий час до виборів у Київраду 25 травня 2014 року здійснювала благодійну діяльність у мікрорайоні. А після обрання депутатом Київради VІІ скликання він активно сприяв здійсненню низки соціальних проектів (реконструкції шкіл НВК № 141 ОРТ та СЗШ № 128), встановленню спортмайданчиків (зокрема при СЗШ № 182), відновленню сходів на Русанівському каналі, проведенню ремонтних робіт, початку будівництва скверу на вул. Туманяна і його озелененню тощо.

Документ підготовлено на базі зразку такої Угоди з кандидатами у місцеві ради, запропонованої Всеукраїнською громадською організацією “Асоціація сприяння самоорганізації населення” до ювілейної Х Конференції з питань самоорганізації населення та її Загальних Зборів (м. Київ, 9-11 жовтня 2015 року) для активного використання на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

 

Олександр Чунаєв,
заступник керівника та головний редактор веб-сайту Комітету