Main menu:

Відбулася звітна конференція мешканців мікрорайону за місцем проживання про діяльність Комітету за минулий рік

 

2.02.2016

31 січня 2016 року у приміщенні актового залу ЖРЕО – 410 за адресою: вул. Ентузіастів, 43/1 з 12 по 14 год. була проведена звітна конференція мешканців за місцем проживання. У заході взяв участь депутат Київської міської ради по мажоритарному виборчому округу № 55 Маляревич О.В. У звітній конференції участь взяли 51 учасник та 4 запрошені особи.

На конференції були розглянути звіт про діяльність у 2015 році органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка», відбулися виступи депутата Київської міської ради Маляревича О.В. та художнього керівника Муніципального театру «Київ» Нєвєдрова В.М. Під час її проведення з обговорення актуальних проблем подальшого розвитку мікрорайону виступили 12 русанівців і за рішенням звітної конференції їх пропозиції були включені до розгляду до Плану роботи Комітету мікрорайону «Русанівка» та виконання в межах його можливостей.

Поточний рік є останнім роком, коли Комітет мікрорайону «Русанівка» має можливість протягом 11 місяців поточного року попрацювати максимально плідно. У наступному 2017 році на це буде офіційно відведено трохи більше півроку і тому часу буде дуже замало. Таким чином, цей рік для Комітету буде непростим і тому нам слід об’єднати свої зусилля у здійсненні дій, з якими потім можна буде вийти на звітно-виборчу конференцію мешканців за місцем проживання в межах території нашої діяльності і гідно їх представити їх учасникам.

Олександр Чунаєв,
заступник голови, головний редактор  веб-сайту Комітету