Main menu:

6 лютого 2016 року проведено черговий рейд загону проти незаконних парковок на Русанівці

 

10.02.2016

6 лютого 2016 року Русанівський загін з охорони громадського порядку провів вже другий за рахунком рейд з протидії незаконній парковці автомашин впритул до пішохідного проходу навпроти пам’ятнику Гоголю. Місце рейду було обрано не випадково. З одного боку цей регульований пішохідний перехід перетворився для пішоходів у небезпечну зону переходу, а з іншого створює передаварійні ситуації для самих же водіїв через обмеженість обзору виїзду з Русанівського бульвару на Русаніську набережну – заїзду з набережної на бульвар.

В цей день, як завжди, мав місце регулярний заїзд – виїзд автомашин на це незаконне місце. Робота загону розпочалася о 14 год. і через певний час нами було викликано наряд патрульної поліції. Патрульний наряд прибув до нас з досить значним  запізненням у 15.30, але свою роботу вони виконали у повному обсязі.

Результати їх роботи стали вражаючими: на 2 десятка машин, які постійно заїжджали на це місце, було складено ними 12 протоколів про адміністративні правопорушення і на 13 автомашину було складено протокол про її примусову евакуацію. Ця машина була евакуйована приблизно о 17.50. Тобто за період до 2 годин хвилин складено 13 протоколів або через кожні трохи більше 10 хвилин складався відповідний протокол. Таким чином на час евакуації останньої машини місце пішохідного переходу було повністю звільнено від автомашин і люди знову отримали можливість спокійно переходити на дію світлофору цю доріжку.

Але так би мовити святе місце не пустує – вже о 18.10 на цьому місце незаконно припаркувалася автомашина.

Цей рейд у порівнянні з попереднім вився набагато результативним – тоді було складено 6 простих протоколів і 1 протокол на евакуацію. А в цілому роботу проведено нами успішно і позитивні результати мають прийти неодмінно. Наш загін й далі продовжуватиме свої рейди проти незаконних парковок та зупинок автомашин в порушення Правил дорожнього руху.

Окремо висловлюємо вдячність поліцейському патрулю № 401 за ефективну спільну роботу в цей день.

 

Олександр Чунаєв. член Русанівського загону з охрони громадського порядку. головний редактор сайту Комітету мікрорайону «Русанівка»