Main menu:

У конкурсі місцевих ініціатив перемогли 2 проекти від Русанівки

 

3.02.2017

Нещодавно завершився міський конкурс місцевих ініціатив з формування частини столичного бюджету, у якому вперше взяли участь громадські активісти з різних районів міста. Переможцями цього конкурсу стали 62 громадські проекти на загальну суму майже 50 млн. грн.

Надзвичайно приємно, що 2 проекти з 3 від активістів Русанівки виявилися серед переможців цього конкурсу. Проект № 145 «Заміна старого ліфту поліклініки по вул. Ентузіастів. 49» із сумою у 800000 тис. грн. набрав 884 голоси, а другий проект № 438 «Безпечний Київ. Русанівка – перший крок. Острів 1000 відеокамер» із сумою 980720 грн. – 843 голоси. До речі, русанівці виявилися єдиними містянами серед інших учасників, які в межах однієї території – нашого улюбленого острову – спромоглися виграти вказані проекти.

Участь русанівців у підготовці та голосуванні за 3 проекти яскраво засвідчили, що їм небайдужі питання свого життя та розвитку мікрорайону. Завдяки цьому тепер на Русанівку прийдуть гроші міського бюджету уперше за конкретним цільовим призначення і ми зможемо побачити конкретні результати від їх використання.

Комітет мікрорайону «Русанівка» щиро вітає всіх учасників підготовки цих проектів з перемогою у зазначеному конкурсі і бажає їх успішного втілення в життя. Ми вдячні всім русанівцям, яки взяли активну участь у голосуванні за ці проекти.

 

Олександр Чунаєв, головний редактор сайту