Main menu:

У травні місяці на Русанівці відбудеться фестиваль мистецьких та театральних колективів

 

7.05.2017

На Русанівці відбудеться третій за рахунком фестиваль мистецьких та театральних колективів «РУСАНІВКА FEST – травень 2017» впродовж 3-х днів з 27 по 29 травня поточного року.

Проведення цього фестивалю стане черговим кроком у розвитку культурного простору і дозволить цим колективам виступити перед русанівцями із своїми концертними номерами та театральними виставами.

Його організаторами виступили громадська організація Благодійний Фонд Олеся Маляревича, Благодійний Фонд «МАТАДОР 2016», ГО «Європейський Культурний Центр», ГО «Центр політичних інновацій», Бібліотека ім. Є.Кравченко для юнацтва та Бібліотека ім. В. Маяковського. Фестиваль включатиме різноманітні творчі заходи: виступи мистецьних колективів, театральні вистави, квести для дітей, концертні номери, креативний простір бібліотек. Окрім учасників традиційних заходів, виступатимуть запрошені колективи та студенти одного з вищих навчальних закладів. Організатори фестивалю сподіваються на підтримку та активне відвідування русанівцями його культурно-масових заходів.

У перший день фестивалю 27 травня відбудуться 12 виступів – виступатимуть музичний гурт «Вечно Зеленые» (заслужений працівник естрадного мистецтва, композитор і виконавець Андрій Іванов), театр-студія «Берегинька», дитячі колективи і співачки: лауреат всеукраїнських конкурсів Настя Вольська та юна учасниця Дар’я Дубчак. Сольний концерт дадуть учасники Народного художнього колективу театру танцю «Нью-Анс» (художні керівники Олена та Владислав Тоубер) та студенти Київського університету ім. Бориса Грінченка. Також будуть проведені квести для дітей і майстер-клас з аеробіки.

Більшість заходів другого дня фестивалю 28 травня будуть театральними і вони відбуватимуться на 2 сценах будівлі колишнього кінотеатру «Краків». У цей день відбудуться 7 виступів. Розпочнеться він виставою Школи акторської майстерності на англійській мові «Pro English Theatre» по оповіданням О’Генрі англійською мовою, що буде вперше у проведенні таких фестивалів у мікрорайоні. Потім Театр Сучасної Драми і Комедії (арт-директор Олександр Білера) презентуватиме виступи 3-х різновікових груп створеної при ньому дитячої театральної студії «Пегас». Вперше студенти І курсу Київського національного університету культури і мистецтв під керівництвом Олександра Мотузка покажуть свої  роботи. Також вдруге відбудеться концерт народного хореографічного театру танцю «Нью-Анс». Завершиться цей день виставою Вільного театру, який не має своєї сценічного майданчика, цікавою музично-поетичною виставою «Я залишусь живим… Єсенін» (поезія видатного російського поета Сергія Єсеніна та пісні на його вірші).

У останній день фестивалю 29 травня усі бажаючі зможуть відвідати культурні заходи 2-х зазначених бібліотек.

Орієнтовний розклад заходів не є остаточним і може змінюватися організаторами фестивалю (додається станом на 12 травня поточного року).

ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» усіляко підтримує проведення зазначеного фестивалю і надання відповідної допомоги з його проведення  вважа важливою складовою своєї діяльності з сприяння розвитку культури у мікрорайоні.

На прохання організаторів цього фестивалю ми звернулися з листом від 28.04.2017  № 22 до Дніпровської райдержадміністрації з проханням надати їм фінансову допомогу в межах їх можливостей та посприяти дотриманню громадського порядку під час проведення вказаних заходів і встановленню 5 біотуалетів. Як було повідомлено одному з організаторів цього фестивалю, райдержадміністрація допомогти з встановленням біотуалетів не зможе.

 

Запрошуємо русанівців та гостей Києва відвідати культурні заходи нашого фестивалю.

Олександр Чунаєв,
головний редактор веб-сайту