Main menu:

На фінальне голосування до громадського бюджету столиці 2018 року увійшло 6 громадських проектів від Русанівки

 

15.08.2017

Напрацювання громадських проектів до міського громадського бюджету 2018 року відбувається за великою активністю киян і русанівці беруть у цьому активну участь.

У цьому році таких проектів на Русанівці, які пройшли перший тур і вийшли на фінальне голосування, вже стало 6, що удвічі більше минулорічного результату на цьому етапі голосування. Активісти з підготовки минулих громадських проектів вийшли на новий рівень своєї діяльності і для просування у подальшому громадських проектів утворили ініціативну групу «Русанівка – комфортний острів». Зараз ними розпочалася агітаційна роботу серед русанівців щодо стислого ознайомлення їх з цими проектами і формування команди волонтерів для проведення масової роботи у вересні – жовтні цього року для успішного проведення фінального голосування за проекти, що надаються нижче.

Для підтримки наших громадських проектів надаю стислу інформацію про ці проекти.

Проект № 321 «Русанівка – теплі школи» передбачає теплову санацію чотирьох закладів (гімназії № 136, загальноосвітньої середньої школи (ЗСШ) № 137, ЗСШ № 182 та Русанівського ліцею) шляхом реконструкції систем опалення в кожному з цих закладів.

Проект № 346 «Русанівка – спортивний острів. Перший крок» спрямований на реконструкцію 2-х існуючих спортивних майданчиків, які зараз прийшли у занедбаний стан, у якісно нові майданчики для занять з міні-футболу, баскетболу, волейболу, бадмінтону та інших видів спорту.

Проект № 445 «Русанівка – культурний центр «Краків» передбачає встановлення на даху будівлі колишнього кінотеатру «Краків» сонячних батарей, що дозволить отримати безкоштовно електричну енергію і стати енергонезалежною будівлею, обігрівати її приміщення і за рахунок цього збільшити кількість різноманітних культурних заходів. Унікальність цього проекту полягає у тому, що у разі масової підтримки це стане першою в столиці будівлею з отриманням таким шляхом електроенергії.

Проект № 450 «Русанівка – безпечний острів. Крок другий» продовжує розпочатий попереднім проектом встановлення системи відеоспостереження на Русанівці для підвищення безпеки жителів та гостей нашого острову.

Проект № 452 «Русанівка – зелений острів» передбачає очищення 2-х пляжних місць від водоростей, намив орієнтовно 4 тис. т нового піску і його відповідне прибирання, встановлення додаткових роздягалень та урн для збирання сміття.

Він є єдиним з усіх 6 проектів, який подається як малий проект, але важливість його підтримки залишається актуальною для якісної підготовки цих місць до наступного сезону відпочинку на них мешканців та гостей мікрорайону.

ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» надав його автору електронною поштою певні свої пропозиції, які раніше КП «Плесо» на наше звернення до нього відмовилося підтримати, і сподівається на підтримку цього проекту на фінальній стадії голосування до нового громадського бюджету столиці.

Проект № 713 «Багатофункціональний майданчик для роликових та льодових видів спорту» є другим спортивним громадським проектом серед них і спрямований на реконструкцію занедбаного майданчику навпроти ЗСШ № 182 стадіону роликового спорту в теплі місяця та льодового спорту взимку. Цим проектом по суті передбачається створити вперше на Русанівці стадіон, який може використовуватися всіма бажаючими протягом року.

Інформацію про нашу ініціативну групу можна отримати у ФБ за такою адресою: https://www.facebook.com/qroups/RusanivkaKomfortnijostriv/.

Контакти для спілкування щодо зазначених громадських проектів: 097 815-54-38, 066-270-34-38.

З 30 вересня по 30 жовтня поточного року відбудеться найважливіший етап – загальноміське фінальне голосування за громадські проекти. І тепер все залежатиме від активності усіх русанівців за 5 з 6 зазначених проектів.

Ми просимо наших мешканців не бути байдужими і своїм вибором допомогти Русанівці отримати гроші з громадського бюджету столиці на вказані потреби. Давайте разом змінювати наш острів на краще.

ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» підтримує таку активність русанівців і вважає подібні ініціативи актуальними для подальшого розвитку нашого улюбленого мікрорайону, адже вони дозволяють нас усіх через конкретні справи згуртовувати у єдину спільноту мешканців – сусіди та островітяни.

Олександр Чунаєв,
головний редактор веб-сайту ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка»,
член зазначеної ініціативної групи