Main menu:

На Русанівці відбудеться перша звітно-виборча конференція жителів за місцем свого проживання в межах території ОСНу

 

7.12.2017

Якось непомітно промайнули 10 років з початку діяльності на Русанівці органу самоорганізації населення (ОСН) «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва і ось 23 грудня 2017 року у приміщенні житлово-експлуатаційної дільниці комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» (вул. Ентузіастів, 43/1) о 12 год. відбудеться перша звітно-виборча конференція жителів за місцем проживання в межах території нашої діяльності.

Питань планується розглянути небагато і головним з них буде обрання нового персонального складу ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва. За 10 років нами було зроблено чимало і делегатам та учасникам звітно-виборчої конференції буде надано узагальнений звіт про діяльність ОСН за цей період. Нам важливо отримати пропозиції від присутніх на цій конференції русанівців для їх врахування у подальшій діяльності нашого ОСН.

Звертаємося з проханням до русанівців продемонструвати активну громадську позицію на цій конференції. До участі у ній запрошуються делегати конференції від будинків та всі бажаючі мешканці Русанівки як її учасники. Просимо усіх мати паспорти для підтвердження свого проживання в межах нашого острову.

Проведення конференції має показати, що нам не байдуже подальше майбутнє мікрорайону і ми всі гуртом готові сприяти розвитку Русанівки в інтересах кожного з нас і нашої острівної громади в цілому.

Олександр Чунаєв,
заступник керівника
та головний редактор веб-сайту ОСН