Main menu:

Відгуки на статтю “Один рейдер усунув іншого”

2009-09-21 Олександр Чунаєв

НАРОД

ЧАСТИНА 1

23.10.2008 р. Шевченківським РУ ГУ МВС України в м. Києві під тиском членів ГО “Київська міська спілка автомобілістів” було порушено кримінальну справу № 10-16746 за ознаками складу злочину передбаченого ч.1 та ч.3 ст.358 КК України за фактом підробки та використання підписів колишнього Голови ГО “Київська міська спілка автомобілістів” Хорофейко О.В. На підставі підроблених документів Київською міською Радою 24 травня 2007 року земельні ділянки та автостоянки № 24-25 по вул. Березняківській, 17-19 в м. Києві були передані ТОВ “Пріоритетбудсервіс”. На вказане рішення Київської міської Ради прокуратурою м. Києва було привнесено протест та подано позов до Господарського суду м. Києва про скасування вказаного рішення Київської міської Ради. Членів ГО “Київська міська спілка автомобілістів” просимо звертатися із скаргами до прокуратури Шевченківського району м. Києва з метою порушення кримінальної справи за ознаками шахрайства (ст.190 КК України) відносно представників ТОВ “ПРІОРИТЕТБУДСЕРВІС”.

Нагадаємо, що Київська міська рада своїм рішенням від 24 травня 2007 року передала товариству з обмеженою відповідальністю “ПРІОРИТЕТБУДСЕРВІС” земельну ділянку для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-розважального комплексу з офісними приміщеннями та паркінгом загального користування на вул. Березняківській, 17-19 у Дніпровському районі м. Києва. Вказаним злочином керував громадянин Ізраїлю Юга Андрій Дмитрович, член злочинного угрупування “Рибка”, в злочинному світі м. Києва мав поганяло “циганок”, “довгий” (длинный). Повернутися до Києва зміг лише після вбивства кримінального авторитету “Рибки”. Злочинним шляхом захопив владу в ГО “Київська міська спілка автомобілістів” з метою продажу майна членів ГО КМСА та переоформлення на свої підставні фірми земельних ділянок, на яких були розташовані автостоянки членів Спілки. Таким же чином Юга А.Д. та його подільники (Києвський, Авдиш, Пилипенко, Новохацький, Шаломєєв, Якубенко та ін.) в незаконний спосіб переоформили на свої підставні підприємства біля 40 гектарів київської землі, на якій були розташовані автомобільні стоянки ГО “Київська міська спілка автомобілістів”, а також перевели на ці підприємства все майно членів вказаної спілки.

В той же час органи прокуратури просто сплять!!! Земельні ділянки “нові інвестори” використовують не за цільовим призначенням, та ще й при цьому не сплачують орендної плати за вказані земельні ділянки!!!

23.04.2009 сесія Київської міської Ради задовольнила протест прокурора м. Києва та скасувала своє рішення від 24 травня 2007 року, яким було наділено ТОВ “Пріоритетбудсервіс” земельною ділянкою по вул. Березняківській, 17-19 в м. Києві. Не голосували за це рішення лише депутати від Блоку Кличка, воно і зрозуміло.

Адже сам Кличко ще із 90-х років має тісні зв’язки із вищевказаними шахраями !!! Депутат Київради станом на травень 2007 року від блоку Кличка- Шаломєєв приймав безпосередню участь у тому, щоб ТОВ “Пріоритетбудсервіс” отримало земельні ділянки по вул. Березняківській, 17-19 в м. Києві !!!

ЧАСТИНА 2

05 червня 2009 року так званий директор ТОВ “Пріоритетбудсервіс” – Києвський Анатолій Цесарович, за домашньою адресою якого зареєстрований Юга А.Д., подає скаргу до Шевченківського районного суду м. Києва (КИЄВСЬКИЙ МАБУТЬ НЕ ЗНАЄ ДЕ І СУД ЦЕЙ ЗНАХОДИТЬСЯ) про скасування по постанови про порушення кримінальної справи № 10-16746, порушеної 23.10.2008 року Шевченківським РУ ГУ МВС України в м. Києві за ознаками складу злочину передбаченого ч.1 та ч.3 ст.358 КК України за фактом підробки та використання підписів колишнього Голови ГО “Київська міська спілка автомобілістів” Хорофейко О.В. На підставі підроблених документів Київською міською Радою 24 травня 2007 року земельні ділянки та автостоянки № 24-25 по вул. Березняківській, 17-19 в м. Києві були передані ТОВ “Пріоритетбудсервіс”. Цього ж дня, 05.06.2009 суддя Шевченківського районного суду м. Києва Марчук Н.О. винесла ухвалу про відкриття провадження у справі. Така швидкість – в один і той же день подано скаргу та того ж дня відкрито провадження – не можлива з практичної точки зору, але можлива якщо судові органи корумпуються. Тобто, вказані злочинці, після того як розслідування у кримінальній справі підійшло впритул до розкриття злочину, В ЯКОМУ ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ НЕ ТІЛЬКИ ЧЛЕНИ БАНДФОРМУВАННЯ “РИБКА”, А Й ПОСАДОВЦІ ІЗ КМДА (ШАЛОМЄЄВ ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ ТА КУЧЕР СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ) намагаються, корумпуючи суд, закрити кримінальну справу, 06.07.2009 Шевченківським районним судом м. Києва була винесена постанова про скасування кримінальної справи. 12 серпня 2009 року Апеляційний суд м. Києва скасував постанову Шевченківського районного суду м. Києва, як незаконну, і лише після цього Шевченківським районним судом м. Києва скарга така званого директора ТОВ “Пріоритетбудсервіс” Києвського А.Ц. була відхилена, а досудове слідство по кримінальній справі № 10-16746 продовжено вже СУ ГУ МВС України в м. Києві !!! ЗЛОЧИНЦІ НЕ УНИКНУТЬ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ !!!!!!!

P.S. Факты, указанные в Ч.1 И Ч.2, являются предметом изучения ВСК, возглавляемой народным депутатом Куликовым К.Б.

Земельный участки, на которых были расположены автомобильные стоянки Киевского городского союза автомобилистов, отобрали фирмы, владельцами которых являлись депутаты Киевсовета и чиновники Киевской горадминистрации : ООО “Элегандбуд”, ООО “Будэкосервис” – владельцем является депутат Кучер С.Н. Эти фирмы “заполучили” земельные участки 41 и 45 автомобильных стоянок по ул. Вербицкого, 1-2 в г. Киеве. ООО “Алант-инвест”, где руководят близкие люди Черновецкого Л.М., отобрало земельный участок по проспекту Глушкова, 5 в г. Киеве, где была расположена автомобильная стоянка Киевского городского союза автомобилистов № 4. Кучер С.Н. в тот момент (2006 – 2007 г.г.) возглавляет Земельную комиссию Киевсовета.

Другой депутат Шаломеев Е.В. делает запросы в налоговые на предмет того, являются ли плательщиками налога на землю предприятия, которым выделялись земельные участки еще в 1972 – 1976 гг., где находятся автомобильные стоянки, зная при этом, что данные предприятия в настоящее время имеют другое названия и в свое время передали указанные автомобильные стоянки в собственность Киевскому городскому союзу автомобилистов.

Кроме того, решением исполнительного комитета Киевсовета в 1989 году указанные земельные участки и автомобильные автостоянки были переданы Киевскому городскому союзу автомобилистов. Кроме того, от Киевского городского союза автомобилистов используют поддельные письма об отказе пользования данными земельными участками. Экспертизами было установлено, что подпись председателя (покойного) Киевского городского союза автомобилистов Хорофейко А.В. – поддельная. Умышленно изменяли адреса земельных участков, на которых находились автомобильные стоянки Киевского городского союза автомобилистов (Яркий пример этому автомобильные стоянки №№ 24 и 25 по ул. Березняковской, 17-19 в г. Киеве, где земельный участок выделялся ООО “Приоритетбудсервис”). В рамках уголовных дел (существует уже несколько уголовных дел в г. Киеве) имеются доказательства причастности к данным преступлениям и гражданина Юга А.Д., и депутатов от Блока Кличко: Шаломеева Е.В. и Кучера С.Н.